#netflix filmleri
gerilim / bilim kurgu / macera
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

oyuncu listesinde shamier anderson, anna kendrick, daniel dae kim ve toni collette gibi oyuncuların olduğu 2021 yapımı bilim kurgu/gerilim türündeki bu filmin yönetmenliğini ise joe penna yapmıştır.

oyuncu listesi oldukça kısıtlı olan ve bunu filmin içinde de görebildiğimiz bir film. filmimiz mars görevine çıkan üç astronotun gemiyi uzaya çıkardıktan sonra geminin bir bölümünde bir şekilde sıkışan ve onlarla birlikte uzaya çıkan bir adamı yaralı bulmaları ile başlıyor. başlarda bu olumlu bir durum olarak karşılansa da adamı buldukları yerin arızalanmasından sonra havanın sınırlı kalması sonrası çare olarak kaçak yolcuyu öldürmek gerektiği kendilerine söylendiğinde bunu kabul etmekte güçlük çekseler de kendilerine bir plan çizerler ve zamanlarının bir kısmını buna bir çare aramak için harcamakta karar kılarlar. fakat astronotlardan biri kaçak yolcuya durumu anlatır ve kendisini öldürmesi gerektiğini yoksa herkesin öleceğini söyler adam bunu yapmak için kendini duruma hazırlar ama grubun doktor astronotu onu gördüğünde durumu anlar ve bunu yapmaması gerektiğine ikna eder. daha sonra ise kendilerinden ayrı bir şekilde onlarla birlikte gelen kapsülde hava olabileceğini ama aradaki mesafenin tehlikeli olduğunu düşünseler de herkesin iyiliği için bu riske girmeye karar verip iki astronot gidip hava getirmeye karar verir tüplere hava doldurup geri dönecekleri sırada güneş fırtınası yaklaşmaktadır ve hemen oradan ayrılmaları gerektiğinde ise panikleyen astronotlar tüplerden birini ellerinden kaçırır ve diğeri ise geride kalmıştır ama bu durumda herkesin ölmesini göze alamayan doktor gidip kalan tüpü tek başına getirir ve güneş fırtınasına maruz kalır. film burada biter.

tuhaf bir yerde biter film ama zaten filmin içinde de çok sorunlar vardır. neyse film o kadar kötü değil izlemek isteyenler izleyebilir.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim