kafa karıştıran durumdur. ben iktidarın yerinde olsam bu kadar tepki topladığım bir meselede kalsınlar mı gitsinler mi diye referandum yaparım. ama onlar da sıkıştı. referandumda gitsinler sonucu çıksa bile göndermezler. işin en acı tarafı ne biliyor musunuz? referandumdan kalsınlar sonucu bile çıkabilir. öyle tuhaf bir yere dönüştü burası.
devamını gör...
iktidarı bu konuda suçlamak yersizdir. çünkü herifler tepeden tırnağa arap milliyetçisi, türk düşmanı ve atatürk karşıtı. ellerinden gelse ülkenin adını bile anadolu cumhuriyeti yapacaklar. esas sıkıntı y-chp ve hdp tayfasında. salt ab ve abd yalakalığı uğruna halkın %99 oranında konsensus sağladığı mülteci sorununda tek muhalif lakırdı edemiyorlar. yularları başkasının elinde çünkü.
devamını gör...
bu bir sorunsal değil. burada suriyeliler kalmalı mı bence hayır kalmamalı ama en azından tampon bölge oluşturup orda kalabilirlerdi. sorun şu varsayalım referandum yapıl. suriyeliler gitsin denildi. gidecek mi hayır. pekala en kötü ne olur iyice kutuplaşma olur.
devamını gör...
çünkü yallah sonucu banko.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"suriyeliler için neden referandum yapılmıyor sorunsalı" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim