hiç bir faydası olmadığı için özellikle yaz aylarında yapılmaması gerekir.
devamını gör...
göğüslerin dik durmasını sağlayan, onları sabitleyen eylem. kadınlar için günlük yaşamın bir rutini haline gelmiştir. çok sıkıldığında eziyet aracı işlevi görmektedir.
devamını gör...
sıcaklarda göğüs arasını terletir ve o destekli sütyenin demirleri batar. acı içinde kıvranırsın fakat o meret hep takılmak zorunda. ayrıca birçok kadının amacı göğüslerim dik olsun değil ucu görünüp de erkekler tahrik olup yemesinler bakışlarıyla diyedir.

siz bakmasanız şerefsizim kimse takmak istemiyor. istemiyoruz.
devamını gör...
takma ve takmamak, işte bütün mesele bu.
devamını gör...
artık asli görevini yerine getirmekten çok, manipülasyona yönelik bir araca dönüşmüş aksesuarı kullanmaktır.

(bkz: cips poşeti)
devamını gör...
mesela adı neden memeyen değil de sütyen önce bunun açıklığa kavuşturulması lazım.
devamını gör...

amme hizmeti : sütyen: fransızca soutien-gorge "göğüs desteği, göğüslük", fransızca soutenir "alttan tutmak, desteklemek" fiilinden türetilmiştir.
devamını gör...
kadınlar icin zulümdür. takmadan gezmek icin meme organinizin düz ve kücük olması gerekir .bende takmak istemiyorum ama toplum buna hazır değil.
devamını gör...
hem kadınların sekonder dişilik sembol eşyası , hemde kadın olmanın zorunluluklarından biri olmuş giyim eşyası.
aslında modern sütyen 1914 te patent almıştır, ama çok daha eskiden kadınlar ayıp olmasın diye uzun bezlerle göğüslerini sıkı sıkıya sararlarmış. bazı ülkelerde aşırı derece sarkan göğüsler bir çeşit kesenin içine konularak boyundan geçen bir iple bağlanıyormuş.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sütyen takmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim