kedi olmuş gidiyorsun
top sakalsız arkeolog
scissors
homeros
devamını gör...
beni takip etmeyen çok şey kaçırır.
devamını gör...
ben ve benim gibiler
devamını gör...
kendimizi takip edebiliyor muyuz.
devamını gör...
gofrettin
devamını gör...
kesinlikle ben değilim.
devamını gör...
eğlenceli, saygılı ve yazdıkları ile bilgi paylaşan, keyf veren yazarları elbette ki takip etmek gerekir. illa ki vardır böyle yazar arkadaşlar.
devamını gör...
tanımlarını okumak daha çok görmek istediğiniz yazarlardır.
devamını gör...
ben değilimdir.
devamını gör...
en başa uykusuzkahve'yi yazam...
whisper
helios,
hi my i run,
örnek vatandaş,
bir bilen,
celebrant.
zülal_kalender1

edit : uykusuzkahve'yi takibe şimdi karar verdim tsjdjsjs.
edit 2 : whisper ben neden listede yokum dedi. ben onu gitti sanmıştım yoksa yeri belli. 2. sıra. çünkü burada ki ikinci arkadaşım. canımsın iyi ki varsın.
devamını gör...
(bkz: ivysaur) bu çocuk muhteşem dostum. keşke kafa sözlükle daha önceden tanışıp tanımlarını okuma fırsatım olsaydı. neyse geç olsun güç olmasın.
devamını gör...
girdiği tanımlarla çok kişinin duygularına tercüman olabilen ya da sanat, bilim, tarih, spor vs türünden birçok konu başlığına ilişkin emek verilmiş tanımlarıyla 1 cümle bile olsa öğrenmemize vesile olan yazar grubu.

aktif yazarlar içerisinde var birkaç isim, söylediğim türden tanımlar yazan. fakat açıkçası isim verip de diğer arkadaşların aklında "ben takip edilmeye değer değilmişim demek ki" düşüncesini uyandırmak istemem. bu tür başlıkların öyle bir etkisi var ne yazık ki.

bu arada, her başlığa kendimizi yazmak hastalığından da kurtulsak keşke bir ara...
devamını gör...
prusyaduku çok iyiymiş diye duydum.
devamını gör...
bir kaç tanım üstte nickimi gördüm ayıp olmasın diyerek artıyı bastım amma velakin utandım. arkadaşım takip edilesi tanımlara sahip değilim. henüz dilediğim gibi bilgi içerikli tanım giremiyorum boş beleş tanımlara sahibim. bakınız koca koca paraflarla gayet bilgi içerikli veyahut okuyunca ufku iki katına çıkaran en olmadı okuduktan sonra insanı ışıl ışıl aydınlatan tanımlara sahip yazarlar var. vallahi onları takibe alın okuyun mesaj atın daha çok bilgi edinin. sohbet edin bir ölçüde. hayat tecrübelerinizi paylaşın birbirinizle inanın neler neler öğreneceksiniz.
devamını gör...
kimin kimi takip edeceğini size mi sorucaz arslanlarım. hadi yürüyün lan adamın ayarlarıyla oynamayın.
devamını gör...
elbette kafa sözlük diye bir yer varmış üye olucam lan adlı güzide ve entelektüel yazardır. taraflı tarafsız pek çok moderatörün ve sözlük yazarının gönlünü fethetmiş; kimisine kalben, kimisine zihnen seslenmiştir. okuyanı kah güldürmüş, kah kahkaha attırmış, asla hüzünlere sevk etmemiştir.

hem takip edilesi, hem sevilesi, hem öpülesi yazardır.*
devamını gör...
herkes kendi adını yazmış ne kadar ayıp. siz en iyisi eleştirel bakış açısıyla sözlüğe renk katan gençsosyolog takip edin kendisiyle hiçbir alakam yoktur.
devamını gör...
belirli bir kitleye hitap etme potansiyeli olan yazarların önerildiği başlık.
devamını gör...
(bkz: psg) çalıyor ediyor ama yapıyor be.
devamını gör...
cahit sitki siyrilan'dır.

gerek bilgi içerikli gerekse de agresif girileri dolayısıyla takip edilesiyimdir. :)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"takip edilesi sözlük yazarları" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim