çok karşılaşılan bir durumdur. gizli gizli dinlerler genelde. dinlerken yakalananlar da "pkk'lı ama sesi güzel, ben sesine bakıyorum" diye savunurlar kendilerini.
devamını gör...
solcular da gizli gizli ali kınık hayranıysalar ödeşilecek durum.swh
devamını gör...
hiç ülkü ocağında çay içmemiş yazar beyanı.eski ülkücülerden kim kaldı
devamını gör...
sadece ahmet kaya severlerin uydurduğu bir görüştür.

ahmet kaya sevmem, dinlemem, ülkücü de değilim solcu da. ama ahmet şafak, mustafa özarslan, mustafa yıldızdoğan, ali kınık dinlerim. tarz meselesi.
devamını gör...
kişinin siyasi görüşüne veya kim olduğuna değil, yaptığı işe bakılması gerektiğini bilmeyen insan hareketidir.
devamını gör...
pek karşılaşmadığım durumdur. ama bir solcunun ali kınık ve mustafa yıldızdoğan dinlemeye karşı olduğunu hiç görmedim. bence gereksiz bir düşüncedir zaten. seviyorsan dinle aga, terörist olduğu için mi dinliyorsun sanki.
devamını gör...
ülkücülerin yaptığı ortak bir eylem
devamını gör...
ahmet kaya; solcuların son sesle, islamcıların kısık sesle, ülkücülerin gizlice dinlediği bir efsanedir.
devamını gör...
sesinin güzel olduğunu söyleyenleri duyduğum fakat hayranım dediklerini duymadığım için bana biraz abartı geldi dedirten başlık.
devamını gör...
10.
insanın sana ters görüşü vs olabilir ama sanat bunların çok dışında kalır . sanat , müzik ; dil ,din ,ırk seçmez .
devamını gör...
11.
anladığım kadarıyla yalnızca ülkücülerin değil, farklı müzik dallarına gönül vermiş kimseler de gizli ahmet kaya hayranı olabiliyor.
punk müptelası arkadaşımı odasında gizli gizli kum gibi dinlerken görmüşlüğüm var.
devamını gör...
12.
belki de şarkıcıların sadece işini yapıyor olarak görmeliyiz siyaset dalına gitmeyerek önemli olan belki de ses güzelliğidir.
devamını gör...
13.
çinli diye koreli, hatta vaktin birinde muğla'da kürt diye ülkü ocağı üyesini döven bir grup ahmet kaya'yı artık mustafa yıldızdoğan diye dinlediği için olabilecek durumdur. gizli olmasının sebebi ise sevdiklerinden paylaşmak istemiyor olabilir.
devamını gör...
6. filoyu kıble edinmiş kişilerin dinlemesi normaldir.
devamını gör...
ahmet kaya denilen şahış belirli bir dönem gereksiz yere abartılıp vay efendim aman efendim şöyle kıymetini bilemedik vöyle çatalı bıçağı bi tarafına soktuk diye feryat figan ağlayıp gözümüze gözümüze sokulduğu için (sanki bana peygamber) bi kulak aşinalığı bi denk gelmişlik illa ki oluyor şarkılarına ama kendi özgür irademle bilincim yerindeyken açıp dinlemem
devamını gör...
alakası yoktur, mantıksız boş bir genellemedir.
devamını gör...
genelleme olarak yapılabilir mi tam bilemem ama boş bir cümle değil. bizzat kendi ülkücü sınıf arkadaşımdan duymuştum bu cümleyi. adamı sevmem ama şarkılarını seviyorum demişti. şaşırmıştım şarkılarını sevdiğin bir adamı nasıl sevemezsin biraz garip demiştim. sonra farkettim ki aslında böyle olan insanlar var yani ne kadar doğru bilemem ama demek istediğim bu bir hurafe de değil sonuçta*.
devamını gör...
sağ sol fark etmez aga herkesin vardır bir ahmet kaya parçası
devamını gör...
belki de dinledikleri güzel bir türkü, fikir ayrılıklarını aşıp, gönül tellerini aynı şekilde titretiyor.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ülkücülerin gizli ahmet kaya hayranı olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim