hatayspor teknik direktörü volkan demirel instagram'da canlı yayın açıp gözyaşlarını tutamayarak yardım istedi.

hatay, antakya değil çevre iller de aynı şekilde. lütfen, allah rızası için"

buradan
devamını gör...
bu video kaydı bile durumun vahametini ortaya koyuyor.
devamını gör...
devletimizin yemekten bir halt etmeyeceğini halk gibi bildiğindendir.

şöyle anlatayım eğer ben bu iktidara güveniyor olsaydım yada eski tsk olsaydi ben sabahın sekizinde haber alır almaz ortaklarımla konuşup belli şeyleri sağlamaya çalışmak zorunda hissetmezdim. çünkü kurumların iyi kötü işleyeceğini bilirdim dahası guvenirdim. yardımı da güvenilir dernekler üzerinden değil direk afad ve valilikler üstünden organize ederdim.

adam çağrısında o kadar haklı ki.
devamını gör...
volkan'ın yüzündeki ifadeden sesindeki titremeden onla aynı acıyı hissettim. bunca zaman küfür ettiğimiz volkanın boynuna sarılasım geldi.

volkan tanınmış kişi. onca eski futbolcu tanıdığı var, takip edeni var. buna avrupa platformlarının dahil olduğunu düşünüyorum. bu video sayesinde bile bir şeyler olacaktır. ne yapsa kardır. sağolsun varolsun volkan abi.
devamını gör...
valla izlerken ben ağladım yürek sızlattı hele ki çaresizlik bambaşka bir şey. allah yardımcımız olsun daha 10 dakika önce bir deprem daha oldu.
devamını gör...
yerine ulaştıracaksa sonuna kadar desteklediğim kampanyadır.
kaldı ki hatayspor teknik direktörü, elini taşın altına koyması iyi olmuş.*
devamını gör...
içim gitti dağ gibi adam çaresiz ağlıyor.
devamını gör...

ben kendisini hep böyle hatırlardım. fenerbahçeli futbolcuları pek sevmem ne yalan diyim. volkan dan nefret etmedim hiç. bu videodan öncede. hırslı insanları vs ve net insanları severim. ne olduğunu biliyorsun. adam takımını seviyordu ve iyi kaleciydi duygusaldı ama . şimdi bu deprem videosuyla hatirlayacağız maalesef. lakabı da ayı biliyorsunuz. bence kızmasın ayı da özel bir hayvan ve sevimli. alışmıştır artık zaten.
ağlattın ya .
devamını gör...
40 yıl düşünsem volkan demirel e katilacam aklıma gelmezdi. gerçekten içten konuşmuş yardım istemiş. allah yardımcıları olsun
devamını gör...
izlerken gözyaşlarımı tutamadım. biri 7 diğeri 8 yaşındaki kızlarım anne ağlama üzülüyoruz dediler. bilmiyorlar ki ülke ne ile savaşıyor. üzülüyorlar anlamaya çalışıyorlar ama yetmiyor. deprem gerçeğiyle bugün yüzleştiler. hayat çok acı.
devamını gör...
çaresizlik ne yazık ki... sadece 1 bölge, 1 ilçe vb olsa yardım olanağı daha fazla olurdu elbette. maalesef çok geniş bir coğrafyada oldu herşey...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"volkan demirel'in canlı yayın açıp yardım istemesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim