sinir stres vizeler ve kahrolası bazı kimseler*
devamını gör...
sabah uyanırken karın gazı
devamını gör...
zihni kapalı insanlardır. net.
devamını gör...
sınav stresi...
devamını gör...
dünyalıladan tiskinmek.

devamını gör...
olmak istemediğin yerde mecburen bulunmak.

- uçak ve ağlayan bebek
- bayram ve akraba, misafir ziyaretleri
- arkadaşının akrabasının yeni doğan bebeğini görmeye gitmek
- sevmediğin hoca’nın sevdiğin dersi anlatması.

kaçıcak yer yok, kulaklık takılabilir durumlarda iyisiniz. gözetim altında olduğunuz misafirlikte ancak kafa sinemanızda rahatsınız.
devamını gör...
cahil, anlattığını anlamak istemeyen insanla muhatap olmak.
devamını gör...
bütük şehirler ve fabrikalar insanların hep bir araya toplanmasına sebep oluyor
bu da insanı stres yaşamasına ondan sonra depresyona vs ...
devamını gör...
bıkkınlık veren şeydir.

bunlardan biri de acalen varken asansörü dakikalarca bekleyip yürüyerek aşağı inmeye çalışırken gözlerinin önünde senşn katta durmasıdır
devamını gör...
her gün allahın belası siyasete maruz kalmak. yeter bıktım,bıktım,bıktım yaaa.
devamını gör...
etrafına negatif enerji yayan, mutsuzluk ve kaostan beslenen hep 'ben' diyen egoist, ruh hastalarından çevrenizde hele de akrabalık denen saçma bağdan dolayı atmayacağınız kadar yakınınızda bir tane varsa yaşam enerjiniz de tükenir, ömrünüz de kısalır her türlü psikolojik rahatsızlığa da sürüklenirsiniz.
devamını gör...
kaybolan kedi , ağırlaşan ders , asla bitmeyen rekabet , şu son 9 saattir sevgilimin karşı cins olan bütün arkadaşları , sürekli çarpan serçe ayak parmağı , evde beypazarı değil de kızılay maden suyu olması , körelmiş satranç yeteneklerim yüzünden üst üste kaybedilen maçlar , ben zaten verilen ödevleri yetiştiremezken gece gece hocaların yine ödev atması , ve 10 saniye önce hatırladığım 2 gün sonraya olan proje ödevi. kalmayan yaşam enerjimi daha çok emmeye çalışan youtube algoritması . ( merak etmeyin sayın yazarlar kalbimde bi ark reaktörü var)
devamını gör...
olmazların peşinde koşmak, takıntıları saplantı haline getirmek, havadan nem kapıp stres yapmak, kendini değersiz hissetmek yada abartarak olduğundan çok önemli sanmak.
devamını gör...
kelimelik. daha dün indirdim. ben 5 harfli kelime yazıom 5 puan alıom, rakibim 3 harfli kelime yazıyor 20 puan alıor. ne lan bu.
devamını gör...
egoist ve bencil insan.
sınavlar ve okul.
devamını gör...
kötü hava.
devamını gör...
benim için kalabalık ortamlar. ne arap varsa heybeliye geliyor ve huzuru kaçırıyorlar. bu yaz nasıl geçecek bilmiyorum.
devamını gör...
diş ağrısı. 20'lik dişlerin ağrıdan başka hiçbir vasfı yok mudur ya? çıkarken ayrı ağrır çıktıktan sonra çabuk çürür yine ağrır.
devamını gör...
zamlar ve soğuk hava
devamını gör...
gerçekte psikolojisi bozuk olan ve bunu bir şekilde gizleyen; ve devamla bozuk psikolojileri ile insanların da psikolojilerini alt üst eden onları psikolojik olarak hasta eden insanlardır.
psikologlar şunu söylüyor; bize tedavi olmaya gelenler, gerçek psikolojik hastalar tarafından zarar verilen insanlardır; bize gerçek hasta insanlar gelmez.
şöyle düşünün, sabah işe gidiyorsunuz, araç kullanırken önünüzde sağ şeritte gitmekte olan taksi şoförü tam siz nizami olarak sinyal verdiğiniz anda, küt diye sizin önünüze aracını kırdı, en sağ şeritten en sol şeride tüm trafik kurallarını ihlâl ederek geçiyor. kaza yapmazsanız ucuz kurtuldunuz ve fakat sabah sabah modunuz düştü, o an için kornaya bastınız, ama taksi şoförü umursamadı bile; neden? çünkü günde bu şekilde belki 20 tane tehlikeyi manevra yapıyor, 20 manevrada da kimse onunla uğraşmıyor, onu trafik polisine kimse ihbar etmiyor veya şikâyet etmiyor. trafik canavarı taksi şoförü de bu durumun verdiği gereksiz cesaretle, kendini en iyi araç kullanan kişi adlediyor. diyelim ki, taksi şoförünün manevra anında kurtaramadınız, ve küçük çaplı bir kaza yaptınız; eyvah eyvah, taksi şoförü öyle bir ağlayacak ki, ya ben ne yaptım moduna gireceksiniz; ama durun her yerde mobese kamereları var, sizin kurtarıcınız; trafik polisi geldi tutanak tutuldu, aracınız mahvoldu, serviste bir kaç gün kalacak; kazaya karışan trafik canavarı taksi şoförü sizi önce sert tonda arayacak; eğer siz bune karşı daha sert tonda cevap verirseniz, bu sefer ağlamaklı bir ses tonu ile, kendisinin işçi olduğu masalı ile sizin merhametinizi istismar etmeye çalışacak;
taksi şoförleri gibi, sol şeridi sürekli olarak kapatıp oradan giden araç sürücüleri de, insanın enerjisini emen insanlardandır;
türkiye de ki kadar trafik cezası kesilen ve yine türkiye de ki kadar kesilen cezalara itiraz edilen bir avrupa ülkesi yok; ha birde, avrupa da yaşayan gurbetçilerimiz var; örneğin hollanda da yaşayan bir gurbetçi, hollanda de araç kullanırken tüm trafik kurallarına uyarken, türkiye'ye gelince trafik canavarı olmayı seçiyor, basit ve rutin bir trafik uygulaması sırasında bile trafik polisine çemkirmeyi kendine hak görüyor, hatta kimi zaman çemkirme hakaret boyutuna dahi varıyor; ah sevgili gurbetçi, biraz empati yapabilsen.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yaşam enerjisini tüketen şeyler" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim