sakura yazar profili

sakura kapak fotoğrafı
sakura profil fotoğrafı
rozet
karma: 5903 tanım: 1260 başlık: 53 takipçi: 78

son tanımları


geceye bir 90'lar şarkısı bırak

sevdan bir ateş-düş sokagı sakinleri
bira ve kahve-grizu
devamını gör...

günaydın sözlük

günaydın sözlük,8 de uyanmak ne güzel şeymiş,herkesin uykusunu alarak ,alarmsız,kendiliginden uyanabileceği lükste güzel günleri olsun inşallah.
devamını gör...

normal sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

her yıl çiçek açıp kiraz vermemiş olması...
devamını gör...

kişinin kendi yaptığı espriye gülmesi

ama komik,değil mi ama,bu çok iyiydi,yine süper espiriler yapıyorum diye diye gülerim,zaten yanımdakiler komik olmasa da bu halime gülmeye başlar.
devamını gör...

çocuğunuz zeki ama geri zekalı

öğretmen veli diyoloğu mu?gerçekten mi?amman yarebbim.bunu söyleyen ögretmen önce cimere,sonra okul müdürüne,sonra sosyal medyaya şikayet edilir,sonra o öğretmen kimbilir hangi ücra okula gider acaba.(öğretmenin üslubu doğru değil çünkü)
"çocuğunuz zeki ancak gözlemlediğim kadarıyla odaklanma sorunu yaşadığını düşünüyorum bu sebeple sınıfta işlediğimiz konuya yetişmekte güçlük çekiyor, konulara yetismek icin desteklenmesinin çok daha iyi olacağını düşünüyorum." minimalinde bir cümle kursa kırıcı olmadan veliye yine de istediğini söyleyebilir.
devamını gör...

kendime not

yarın yine diyet başlıyacak,kendine hakim ol,sabret geçicek.
devamını gör...

boğaz pastili

yuvarlak teneke kutuda yeşil yuvarlağımsı üzeri toz şeker kaplı gibi çocukluğumda eczaneden alınan bir pastil vardı,ne çok severdim onun tadını,hala pastil diyince o aklıma gelir ama şimdikilerin tadını hiç sevmiyorum.sanırım şeker niyetine yiyormuşum bu pastili ben.
devamını gör...

instagram kullanmayan insan

barmak kaldırıyorum benim.ben you tube da vakit geçiriyorum.whatssuptan başka sosyal medyam yok(sosyal medya dimi orası)
devamını gör...

en havalı plaka

arttırıyorum denizli-20
devamını gör...

ölüm denince ilk akla gelen şeyler

allah
devamını gör...

bir erkeğin namaz kıldığını gösteren detaylar

pantalonun dizi daha çabuk yıpranır,dizaltı şort giymeye çalışır,mescidi olan yerlere gitmeye özen gösterir.
devamını gör...

makas

direk aklıma trafikte hız kesmeden hızlı bir şekilde şerit değiştiren magandaları getiriyor.hayır anlamadığım düşük motor gücüyle hangi akla hizmet makas atıyosunuz,herkes yapmasın lütfen ha ha ha .şaka bi yana ne zaman makas atan görsem kendi başını ye başkasının başını yeme inşallah diye dua ederim.
devamını gör...

john wick’in hep takım elbise ile dövüşmesi

adamın iş kıyafeti bu ,tamirci olsa tulumla dövüşürdü,doktor olsa beyaz önlükle dövüşürdü,güvenlikçi oksa amblemli gri gömleğiyle dövüşürdü ne varki bunda,adam dövüşmeden önce bi dakika üstüme daha rahat bir giysi mi giyeyim diyecekti allam ya.
devamını gör...

yazarların son durumu

günde en az bir paket sakız bitiriyorum,evet sakız gerçek anlamında sakız,bağımlı oluyorum galiba,şekeri bitmeyen sakız istiyorum artık,şekeri bitince çiğneyemiyorm şu meleti .
devamını gör...

sözlük yazarlarının nicklerinin anlamı

kiraz çiçeği
devamını gör...

bugün sözlük için ne yaptın sorusu

okudum.
devamını gör...

en şerefsiz hayvan

insan.
devamını gör...

zenginim demeden zengin olduğunu söyle

çalışmasamda olur ama sıkılıyorum evde,hem okadarda okudum boşa gitmesin,bir kişiye bile faydam dokunsa yeter.
evet o markaları gençken çok giydim ne bilim şimdi arabaymış ,evmiş,lüxmüş hiç hevesim yok ,doydum artık,mümkün oldukça sıradan sakin bir hayat sürmek istiyorum.
tam maaşım mı?bilmem hiç bakmıyorumki...
taksitle alışveriş yapmam hiç....
devamını gör...

depresyonu anlatan en iyi söz

herkese iyi olduğunu kanıtlamaya çalışmak.
devamını gör...

bir sözle kalbinin paramparça olduğunu hissetmek

hesap vermek zorun değilim...ne ağır bir söz,altında kaldım,dilim tutuldu,kaskatıyım şuan.balkondaki sofra bezini yere serip oturdum,sokağa bakıyorum,bomboş geliyor herşey,gözümdeki damlayı tutuyorum,bir defa aktımı durmayacak...canım çok acıyor,kalbim acıyor...
devamını gör...
devamı...

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim