başlığı açalı üzerinden 3 ay geçmiş.

o zaman link çalışıyordu, sitenin linki kaldırması yazarın hatası mı?

sırf link kırık diye bir başlığa/tanıma yaptırım uygulayarak silmek. gerçekten büyük başarı.

3 ay 3, dile kolay 3 ay. moderasyon gerçekten çalışıyor.

öncelikle tanımı silmek yerine yazarı özelden bilgilendirilir, yazar da gerekli aksiyonu alır.

sırf silmek için silmeyiniz, bu görev değildir.

bu davranıştan dolayı; (bkz: kocaman alkış)

edit: link kırık dedikleri konu, "youtube kanalı feshedildiğinden" videonun oynamamasıdır. kaynak linki çalışıyor. bu kadar amaçsız ve mantıksız bir silme görmedim.

edit 2: tanımı silinenler kısmından silip, ilgili başlığı kopyala/yapıştır yaparak bugünün tarihiyle (18 mart) yeniden tanımladım.

ilgili başlık:

(bkz: 70 bin kaplumbağa yavrusunun amazon nehri yolculuğu)

*

modelatör silmiş buraya edit:

sevgili yoldaş, tanımın altında facebook video linki var ve o link kırık değil, sorunsuz çalışıyor.

youtube kanalı feshedildiğinden video çalışmıyor diye silmişler.

aynı linki şuan buraya kopyala/yapıştır yaptım.

moderatörler, linki kontrol etmeye çaba ve uğraş bile göstermemişler.
devamını gör...
tipik bir rezalet başlığıdır. moderasyonun akla, mantığa sığmayan; izahtan vareste başlık/girdi silme vakalarından sadece bir tanesidir.

başlık/girdi silinme vakası iki defa başıma gelmiştir. girdilerimden birini "uğraşarak" tek bir kelime, noktalama işareti değiştirmeden yerine iade ettirdim. diğeri için (isteseydim onu da yerine koydururdum) uğraşmaya gerek görmedim.

kafa sözlük'ün silme işlerini uhdesinde görüp, bu işi re'sen yapmak yerine; girdi sahibi ile temas kurarak, düzeltme talebi göndermeleri; ısrarlarına rağmen sonuç alamazlarsa kerhen silme yoluna gitmeleri yerinde olacaktır. haldeki yöntem, tıpkı başlığı açan yazarın başına geldiği gibi zaman zaman işgüzarlıktan başka bir şey olmamaktadır. konunun izahı yoktur.
devamını gör...
işte bu yüzden idam geri gelmeli!
devamını gör...
parası neyse verelim de tekrar getirilsin.
devamını gör...
işgüzarlıktan başka bir şey değildir. sözlükte tanım adı altında neler neler yazılıyorken, link çalışmıyor diye tanım silmek... ne bileyim?

tanım sadece linkten ibaret ise anlayabilirim. ama o konuda herhangi bir bilgimiz yok. ayrıca muhtemelen şikayet edilmesinin akabinde silinmiştir. ya da moderasyon ekibinin yaptığı yönetimsel işlemlerin loglarından kim daha çok çalışıyorsa fazla prim alıyorsa demek. bu yüzden tanımları didik didik eden modelatörler mevcut olabilir. *
devamını gör...
tanım, linkten ibaret olunca linkin kırık olması "tanım" özelliğini karşılamadığı için normal olandır.
devamını gör...
tanımı giren kişinin o tanımdan kafa sözlük kapanana dek sorumlu olması gerektiğini düşünerek bu sözlükte kullandığım linklerin arşiv yedek linklerini, kullandığım video linklerinin ideal çözünürlükteki yedeklerini, resim linklerinin de alternatif resim yükleme sitelerinden elde edilen linkleriyle birlikte yedeklerini almaktayım. ayrıldığım zamandan bu zamana yeni alımları gerçekleşti mi bilmiyorum ancak sözlük yazarlarına kıyasla moderatörlerin sayısı istatistiklerde sunulmayanlarla birlikte iki elin haydi zorlayalım bir ayağın parmağını geçmediğini düşünmekteyim. sözlüğün yazılımcısı linklerin kırık olup olmadığıyla alakalı sözlüğün kök yazılımına ilave denetleme ve kırık olması hâlinde ilgili yazarlara dönüş yapacak bir ek programcığı kritik bir gereksinim olmadığı için yaz[a]mayacağına göre moderatörün işi gücü yok bir de kaynak yeniletme işlemi için tanımlarına kayıtsız kalan yazarların peşlerinde koşmak zorundalar mı diye beni düşündürten bir sözlük olayı.
devamını gör...
beşinci günün şafağı tamlamasındaki hissi uyandırıp sonra boşlukta asılı bırakan önerme.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"12'nci ayın 16'sında açılmış başlıktaki linkin kırık diye tanımın silinmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim