rahatı bozulduğu için sarhoşken bebeğinin sütüne karınca zehri karıştıran babadır.
anne biberondaki tortuyu görerek şüpheye düşmüş ve o şekilde babanın niyeti anlaşılmış.

babanın sosyal medya paylaşımlarına bakıldığında ise " 40 yaşından sonra belayı aldık başımıza" ve "tam rahat edelim derken çocuk ayak bağı gibi dolandı ayaklarıma" gibi cümleler bulunuyor.

aynı zamanda karısına şiddet de uygulayıp, bebeğin olduğu odada sigara da içiyormuş.

haber
devamını gör...
baba değildir, sadece sperm donörüdür.

korunmayı bilmezler, kürtajı günah olarak görürler ama doğmuş bebeği öldürmekten hiç çekinmezler. bir tane münferit olay değil bu. mesela en fazla 1-2 ay önce, bir adam 1,5 yaşındaki kızını bir yumrukla öldürdü. neymiş? ağlıyormuş, susmamış. bunun için bebeğe yumruk mu atılır? bilerek yapıyorlar. geçtiğimiz gün de bir kadın küçük çocuklarını eve kilitleyip komşuya gitmiş, bakın şu işe ki evde yangın çıkmış, az kalsın cayır cayır yanacaktı çocuklar. şimdi kimse bana cahillikten falan demesin, ben kendimi bildim bileli ana akım medyanın haber programlarında gün aşırı bu tip haberler var. birini görmese öbürünü görür insan. bilerek yapıyorlar, çocuklar ölsün de üstlerinden yük kalksın diye. örgütlü bir kötülük bu...
devamını gör...
haber linki, başka bir haberi işaret ediyor.
ama ben yazarın yazdıklarına göre yazarsam; ‘yazıklar olsun’ diyorum. bir cana kıymak bu kadar mı kolay? çocuk yapmak için gerçekten ehliyet şart. bu adam da bir iki gün yatar çıkar. adalet sistemi yüzünden, aramızda gezinen cani sayısı azımsanmayacak kadar çok.
devamını gör...
çükünde tavana asılası baba. size ne diyeyim bilemiyorum cidden.
devamını gör...
13 günlük bebeği bi şey olcak diye elime almayı korkarım ben. kafana tüküreyim ben senin.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"13 günlük bebeği zehirle öldürmeye çalışan baba" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim