uefanın bugün açıkladığı şampiyonlar ligi play off mücadelesidir. hem ülke puanı için hem de trabzonspor için gerçekten çok önemli bir maç. bu maçı yenerse trabzonsporun cebine çok büyük para girecek. gruplar kaldıkları için 15 milyon euro kazanacaklar. galibiyet için de 2 küsür milyon euro alacaklar. ülke puanı için ise şampiyonlar ligi olmasından ötürü yüksek puan katacaktır. şampiyonlar liginde alınan galibiyetler avrupa veya konferans ligindekine benzemez. trabzonsporu pek de sevmememe rağmen destekliyorum. umarım ülkemize güzel puanlar kazandırır. şayet yenilir ise yoluna avrupa ligi gruplarından devam edecek.

maç yorumuna gelirsek rakip güçsüz sayılmaz. trabzonspor ile biraz denk sayılabilecek bir takım. daha önceleri sivassporu * ve başakşehiri *elemişlikleri var. ama bu sefer aynısını trabzonspora yapabileceklerini düşünmüyorum. danimarka ligi başladı ve kopenhag'ın pek de güzel bir başlangıç yaptığı söylenemez. 3 maçta 1 galibiyet 2 mağlubiyetleri bulunuyor. umarım önümüzdeki 2 hafta da bu formsuzluklarını korurlar ve trabzonsporun işi kolaylaşır.
devamını gör...
aramız bozuk kanımız değil. başarılar kopenhag.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"16 ağustos 2022 kopenhag trabzonspor maçı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim