galatasaray, alanyaspor karşılaşmasının yaralarını sarmak adına var gücüyle oynayacaktır. kayserispor da kötü gidişine dur demek ve ligi ilk 8'de bitirmek adına bu tarz maçları kazanması gerektiğini bilerek oynayacaktır. fatih terim yine oyuncu değişikliklerinde saçmalamazsa galatasaray galibiyeti kaçınılmaz görünüyor.
devamını gör...
galatasaray'ın kazanması gereken ve büyük ihtimalle kazanacağı müsabakadır. galatasaray için çok kritik ve önemli bir müsabaka. son alanya mağlubiyeti hiç hesapta yoktu ve takımda moralleri bozdu. bence bozmaması gerekirdi ama bozdu. yapılanmaya giden bir takımda böyle mağlubiyetler olacaktır ama bizim futbol iklimimizde maalesef hoş görülmüyor.

müsabaka saat 20.00 da başlayacak ve kayseri'de oynanacak. galatasaray deplasmanda kazanmak için her şeyi yapacaktır. hikmet karaman ve takımı ise hızlı hücumlarla skor bulmaya çalışacaktır. galatasaray'a karşı kazanmak için kanat hücumları ve ön alan baskısı gerekiyor. marcao yokken özellikle bu baskı çok iş yapacaktır.

şimdi genelde galatasaray'a karşı anadolu takımları ön alan baskısı yapıyorlar ve bunu topla çıkan savunmaya karşı yapıyorlar. hangi savunma oyuncusu topla çıkıyorsa ona baskı yapıyorlar ve çıkışları zayıf ayaklı oyuncuya yönlendirmek istiyorlar. bu isim tabii ki luyindama. büyük ihtimalle yarın pres bu şekilde olacak. ayrıca galatasaray takım halinde çok önde olduğu zaman geriye dönerken problem yaşıyor. yedlin hücumcu bir bek ve geriye dönerken problem oluyor. kayserispor bunların üstüne bol bol çalışmıştır. erken gol yemeden maçı götürmek isteyeceklerdir. geçen alanya maçı bu yönden bol bol ipuçları taşıyor. ben kayserisporun iyi bir savunma yapacağını düşünüyorum. galatasaray kazanır ama zor kazanır.
devamını gör...
normal şartlarda kayserispor yenilmez ama şartlar normal olmayacağı için galatasaray kazanır.
devamını gör...
3-0 kayserispor üstünlüğü ile devam etmekte.

ıh ıh gayseri. ıh ıh gayseri. inin ulen.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
futbolda bir deyim vardır içimizden geçtiler diye tam olarak içimizden geçtiler.
devamını gör...
daha iyi olan hoca kazandı şaşılacak bir sonuç değil
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"22 eylül 2021 kayserispor galatasaray maçı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim