ziyadesiyle ile duygulandıran mesaj. sağ ol çavuş.

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
umarım kazanır ve dediklerini yapar.
devamını gör...
kredi kartı borcunun ödenmesine tamamen karşıyım. sen çekmişsin parayı yemişsin, içmişsin, gezmişsin, ayağını yorganına göre uzatmamışsın şimdi neden senin borcunu ben ödeyeyim.
devamını gör...
#2573148 acımasız olmayın bu kadar. işçinin kredi kartı limiti bi çuval soğan alıyor bu ülkede. herkes kıçında buzlu badem iteleyip yaşamıyor.

isviçrelilerin kartlarından bahsetmiyor , halkının yüzde 66 sının $350 asgari ücretle yaşadığı bir ülkedekilerden bahsediyor.
devamını gör...
sana söz!
yine baharlar gelecek, bay kemal sözünden dönmeyecek!

yalnız seçimleri yine kaybedersek ne laf ederim var ya...
devamını gör...
kılıçdaroğlu kendisine gösterdiğim yolu anlamamış. kendisine demiştim ki:
kredi kartlarından oluşan faizleri komple sil. ana parayı on yıl vadeye böl. kişi oşekilde ödesin.
keza kredi kartı, ihtiyaç kredisi, gaz, elektrik, su, telefon, kısaca korporatların ürettiği borçlardan oluşan faizleri de sil. bu borçlar yüzünden açılan tüm icra davalarını kapat. insanlar 10 yıllık bir vadede ana parayı ödesinler.
keza devletin kestiği haraç olan gss prim borçlarını iptal ederek kesilen primleri geriye dönük olarak haraç aldınanlara iade et. (bugünkü değeriyle)
keza, kyk kredi borçlarını iptal et. halen bu krediyi alanların kredisini bursa çevir. geçmişte, en az on yıl süreyle bu parayı geri ödeyenlere paralarını iade et (bugünküdeğeriyle)
muhtaç olduğun asil kan, pardon para a kod p'li kodamanlarda fazlasıyla mevcuttur.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
seni başkan yaptirmayacağız bozkurt kemal. %2 zafer partisi ile iktidar olursun.
devamını gör...
kredi kartı borçlarının ödenmesine ben de karşıyım. çevremde asgari ücret ile çalışan çoğu kişinin kredi kartı limiti maaşının 5-10 katı kadar. şahsen benim kredi kartım da öyle. laptop, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi falan almıştım. elalem benim borcumu neden ödesin.
ama bir başka bakış açım da şöyle diyor. elin mültecilerine 100 milyar dolar yedirdiler, kat be kat fazlasını keselerine indirdiler. zaten vatandaş ağır vergiler altında eziliyor. madem bu para illa bir yerlere saçılıyor bari bir kez de geldiği yer için, bu halkın kendisi için harcansın ne diyelim.

en basitinden şöyle düşünürüm ha bu parayla çay, oyuncak vs alıp milleti silme tepe tıkıştırıp kafalarına atıp birbirleriyle dövüştürmüşsün ya da demişsin ki hesabına para attım kullanılabilir limit açmış oldum git ihtiyacın olanı medeni bir şekilde kendin al. ikincisi daha iyi en azından, arı kolonisi gibi millet birbirinin üstüne çullanmaz.
devamını gör...
(bkz: #2573181)
benim bu. bana mesaj gelmedi allahın unuttuğu kulluktan, kulun da unuttuğu kulluğa vardım.
devamını gör...
hakan altun gibi hissetmemi sağlayan olay.

(bkz: telefonun başında çaresiz bekliyorum)

ben kemal kontörüm bitti gelemiyorum.
devamını gör...
kredi kartı borcum olmadığı için beni etkilemeyen mesaj. başkasının kredi kartı borcunu hazine vasıtasıyla neden ben ödüyorum diye cevap yolladım.
devamını gör...
dün benim cep telefonuma da gelmiş olan mesajdır. haydi kılıçdaroğlu kemal dedem; biz sana güvendik, yüzümüzü kara çıkarma ve kazan bu kritik seçimi. 13. cumhurbaşkanı kemal kılıçdaroğlu.
yar saçların lüle lüle,
tayyip sana güle güle... akp defol!..
devamını gör...
ben kilicdaroglu'nu engelledigim icin bana atamadigi mesaj.
devamını gör...
devletin muhalefetiyle iktidarıyla, borcuna sadık ve dürüst vatandaşı cezalandırma furyasına girdiğini gösteren bir başka olgu.

iki eşit koşuldaki vatandaştan, kıçından ter akana kadar çalışıp kimseye tek kuruş borcu olmayanı, tamamen keyfekeder borçla borç döndürenin gerisine atan bir yaklaşım.

bunun acımasız olmakla da ilgisi yok.
benim tuzum kuru. çok şükür kredi kartı gibi bir şeyi kullanmama hiç gerek yok. borçlunun da borcu kapansın, vatandaş olarak rahatsız olmam.

ama çevremde bile isteye bankalara borç takıp parayı gece hayatında ezen insanlar olduğu kadar, ikinci bir işte çalışıp güç bela borçlarını ödeyen, ödemeye çalışan insanlar da var.

düzgün bir devletin, her koşulda ikinciyi ödüllendirmesi gerekirken, bizde devlet ikinciyi keriz yerine koyuyor.

bir diğeri de kyk oldu. ilerde ödeyemem diye durumu olmamasına rağmen kredi kullanmayanlar keriz yerine kondu. cebinde parası olup ucuz muhalefet yapıp "ben ödemiyorum" diyenler bu paraları çatır çatır harcadı.

politik açıdan ak parti gibi davranacak bir partiye oy vereceğime, orijinaline veririm.

ikisi de birbirinin laciverdi.
devamını gör...
koca ülkede bir tek bana gelmedi sanırım. darıldım ama oyun yine sizedir efendimm
devamını gör...
kendisine oy vereceğimi bildiği için tasarruf amaçlı bana yollanmamış mesajdır.
dedem yapıyor bu sporu.
devamını gör...
şu bunak yerine sokaktan geçen birini aday gösterseler daha fazla sempati kazanırdı..

insanların yıllarını heba ettin bunak sen tayyibin hayatta ki en büyük şansısın.
devamını gör...
yasaklanmış. akp montajlı videolar ile yalanları yayıyorken, kk televizyona eşit olarak bile çıkarılmıyor, meydanlardaki ekranları engelleniyor, şimdi de mesajlar yasaklanacakmış. bu kadar adil olmayan seçimi kazanamazsa kimsenin tek kelime etmeye hakkı yok. bu seçimler türkiyenin yüz karasıdır. 20 yıldır çöreklenenler devleti malı gibi sömürmüş ve başka hiç kimseye hak tanımıyorlar. eşit koşullarda adil seçim olmayacaksa seçime ne gerek var? bu kadar eşitsizliğe ve oyların sisteme geçmesinde yapılan çalmaya, türk vatandaşlığı dağıtarak seçmen üretmeye rağmen kazanırsa kıt kanaat kk kazanırsa bilin ki bu ülkenin % 70 i onu seçmiştir. açık ara kaybederse de en az %51 ile yine kazanmıştır.

ayrıca daha hala ysk sandık sonuçlarını sitesinde yayınlamıyor. bu seçimler haksızlıklar ile iktidar tarafından yürütülüyor. ülkenin iktidardan bağımsız hiç bir mecrası olmadığı için bu düzene mecbur bırakılıyoruz. böyle olmaz, olamaz ve olmamalı!
devamını gör...
bazı yazar dostlar kendilerine mesaj gelmediğini söylemişti. nedeni btk’nın, tayipin emri ile ilgili mesaja yasak getirmesiymiş…

vay be demek ki istedikleri mesajı engelleyebiliyorlar.

peki o halde soruyorum;

neden şu kendisini savcı, polis, asker vb. tanıtıp vatandaşı dolandırmaya çalışan sahtekarların gönderdiği mesajları engellemiyorlar? neden numaramı nereden bulduklarını bilmediğim, mesaj yolu ile satış ve reklam yapan şirketlerin mesajlarını engellemiyorlar?

halka hizmet etmesi gereken btk’nın işini düzgün yapması için illa siyasi bir sebebi mi olması gerek?!
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"25 mayıs 2023 kemal kılıçdaroğlu'nun herkese attığı mesaj" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim