saat 20:00'de başlayacak uefa konferans ligi play off turu 2. maçıdır.

ilk maçın 5 - 1 bitmesi sebebiyle ismail kartal'ın bu maça rotasyonla çıkmasını bekliyoruz. bu anlaşılabilir zira hafta sonu ankara patates tarlasında maçımız var.
maç s sport plus'tan yayınlanacaktır.

avrupa'daki takımlarımıza başarılar.
devamını gör...
fenerbahçe'nin 1-0 kazanıp gruplara kaldığı maç. nihayet. o kadar çok maç oynadı ki takımlarımız bir süper lig oynamışız gibi geldi. yine de takımlarımızın rahat rahat eşleşme geçtiği, içerde dışarda demeden her iki maçı da kazandığı maçlar izlemek güzel şeymiş.

galatasaray ve fenerbahçe bu virajı geçti. an itibariyle beşiktaş da geçti denilebilir 1-0 öndeler , toplamda 4-2lik avantajları var son 5 dakikaya girilirken. adana 1-0 önde bir tane daha atarsa tur gelecek. dilerim 4/4 ile yolumuza devam ederiz.
bu konferans alınmayacak bir kupa değil. o kupa neden bu ülkeye gelmesin.
devamını gör...
ilk samsun maçı ve bu akşam oynadığımız twente maçımızda sergilediğimiz futbolu beğenmiyorum, yavaş yavaş kuruluyorum ismail kartal'a. cengiz ünder beklediğim performansı fenerbahçeye ne zaman verecek o da bir merak konusu.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"31 ağustos 2023 twente fenerbahçe maçı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim