an itibari ile duyurulmuş konserdir.

biletler 24 kasım'da satışa sunulacak.

kaynak


24 kasım edit: o bilet fiyatları ne öyleeee? o paraya amerika'ya gider homeless olurum. gerçekten, bu ekonomide o biletleri alacaklar varsa bence de ekonomi kötü değil.

çıkar biletini göster diyen amcalardan olucam, aç storylerini bakayiiim gitmiş misin konsere
devamını gör...
(bkz: bırakın gelsin gel hele gel gel) böbrek satışında patlama yaşatacak konser.* şaka bir yana, umarım dolar kurunu göz önünde bulundurarak bilet fiyatlaması yapılır, yüzlerce insan dört gözle konseri bekliyor.
devamını gör...
2013 rock'n coke vakasından bu yana bugünün gelmesini bekliyordum. o dönem konser berbat geçmiş doğru düzgün kimse şarkılara eşlik bile etmemişti. eminim onlar için de bir hayal kırıklığı olmuştur. festival kapsamında değil de hususi olarak gelecek olmalarına aşırı sevindim. zaten yeni albüm de geliyor, mükemmel geçeceğini umuyorum bu konserin.
edit: bilet fiyatları çok fazla olacağı için gidemeyeceğim konser.
devamını gör...
sevindiren haberdir, günümü güzelleştirmiştir an itibariyle. bilet fiyatları ayrıca merak konusudur.

alex turner abimizin de dediği üzere;

i go crazy cuz this concert is where i wanna be
satisfaction feels like it coming towards me *
devamını gör...
maymunlar mı konser vericekmiş.
devamını gör...
geliyorlar...

kaynak için sizi buraya alalım.

2013 yılında rock'n coke'ta izlemek nasip olmuştu, beklediğimden daha iyi bir sahne performansları vardı, umarım bu konsere de gitmek nasip olur diye iç geçiriyorum ama zor, çok zor hem de.

zira, konser biletleri bizim korkunç ekonomimizden dolayı 500-600 lirayı bulur gibime geliyor, o zaman da asıl soru ister istemez beynimizde yankılanacak; "o kadar paraya değer mi?"

zamanında, özellikle 2009-14 zaman diliminde birçok festivale çok uygun fiyatlarla katıldığımdan dolayı bana bu çok yüksek bir miktar olarak gözüküyor, şahsen bence değmez, 600 liraya george harrison ve john lennon'u diriltip beatles'ı tekrar birleştirip getirseler dahi vermem lakin verebilecek arkadaşlar olursa şimdiden iyi izlemeler.
devamını gör...
sırf sevdiğim 3-4 parçası için gitmeye değmez ama orada bulunmak isterdim.
devamını gör...
2013 tumblr yıllarında küçüktüm gidememiştim, bizden geçti artık. böbreğimi satmak için başka sanatçıları bekleyeceğim maalesef.
devamını gör...
bilet fiyatlarını düşününce gitme ihtimalimin yüzde 2.6 kadar olduğu sonucuna vardığım konser. canım sağolsun.*
devamını gör...
normalde arctic monkeys benim için bir iron maiden ya da ne bileyim opeth seviyesinde değildir. lakin, müzik piyasasının autotune'lu influencerlar ve para içinde yüzüp getto edebiyatı yapan r*pçiler tarafından domine edildiği ortamda arctic monkeys süper ötesi bir şey.

muhtemelen giderim... ama o eski bira içip gezindiğim istiklal istiklal değil... istanbul istanbul olmaktan çıktı arap barınağına döndü...
devamını gör...
500 lira verilir de boyle 1 yil erken acikliyorlar 2 hafta kala iptal oluyor
devamını gör...
para biriktireceğim gideceğim.
plajlar size kalsın.
edit: bilet bulamadım pek tabi. gidemiyorum.
devamını gör...
çok gitmek istiyorum ama kesin gidemeyeceğim... bir köşede ağlıyorum şu an
devamını gör...
en ucuz bilet fiyatı 3500 tl’den başlıyor ve 18.000 tl’ye kadar çıkıyor.biletlerin çoğuda tükenmiş.böyle fiyat skalası mı olur?kalburüstü tiplerin gidebileceği bir konser.
sadece bir şarkısını bildiğim ve tarzını beğenmediğim bir grup.bu grup için bu paralar verilmez kanımca.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"9-10 ağustos 2022 arctic monkey istanbul konseri" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim