iktidarın olanaklarından nasiplenen, para ve makam karşılığı akp avukatlığı yapan sözde gazeteci ve akademisyenlerin 180 derecelik bir manevra yapacağı gerçeği. maaş yoksa hizmet de yok tabii. bakalım yine tv de biat edeceksiniz uleyn diye bağırabilecekler mi?
devamını gör...
ibb ve abb'de gördüğümüz üzere 2 3 sene saçmalayıp yok olup gidecekler.
devamını gör...
buhar olmayacak, yok olmayacak yeni iktidarın etrafında kümelenecekler.
devamını gör...
kütahyalı familynin ne yapacağını çok merak ettiğim için yakından takip edeceğim bir durum olacak.
devamını gör...
çıkar için parti içine kalanların , çıkar bulamayınca taraf değiştireceğini düşünüyorum. ama her akp'li için geçerli değildir.
devamını gör...
her devrin adamı oldukları için çok görmeyeceğim olay. bunlar rüzgar nerden eserse oraya dönerler çünkü. ak parti en fazla bir dönem muhalefet olur sonra siyaset tarihinin tozlu raflarında yerini alır.
devamını gör...
buhar olmayacaklardır. aniden sağ liberal bir söylem tutturup akp'nin ikinci on yılında otoriterleştiğini söyleyeceklerdir. gazete köşelerinde binlerce yıkama-yağlama yazılarının içine serpiştirdikleri emniyet sibobu görevi görecek o tek eleştiri yazısını gösterip "bakın işte biz de eleştirmiştik" diyeceklerdir. bugün bir kısmı karar gazetesine kümelendi bile. unutmayın dün fetönün en büyük savunucusu bunlardı. akp iktidarı kaybettiğinde davutoğlu ve babacan'ın arkasında kümelenecekler. muhalefet umarım uyanık olur, bu omurgasız yandaşlara prim vermemek gerekiyor.
devamını gör...
(bkz: her devrin adamı)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"akp muhalefet olursa yandaşların buhar olacağı gerçeği" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim