bulunduğu yerin nem oranını dengeleyen cihazdır.
sıcak ve soğuk buhar makinesi olarak ikiye ayrılır.

genelde bebeği bulunan aileler kullanmayı tercih ederler.
ayrıca burun boğaz problemi yaşayan kişiler kullanırlar.
devamını gör...
çok elzem bir alettir, benim gibi alerjik rinit, sinüzit benzeri kronik hastalık sahipleri için çak faydalı olabiliyor. tabii cihazın temizliğine üst seviyede önem verilmelidir mutlaka.
devamını gör...
berberlerde uygulamak için kullanılan, tek seansla fark beklenen fakir aleti.
devamını gör...
filtresine bakteri yerleşirse -ki suda bakteri çok kolay ürer- 1 aydan önce geçmeyen bir öksürük illetine sizi teslim edebilen alettir.
devamını gör...
buharın içinde var olan ısı enerjisini, mekanik enerjiye dönüştüren bir dıştan yanmalı motordur. lokomotifler, buharlı gemiler, pompalar, buharlı traktörler ve endüstriyel devreler bunlardandır.
devamını gör...
şu ana kadar 3 buhar makinesini 2 temel sebep için kullandım; esansiyel yağ damlatıp odaya temiz hava yaymak ve temizlemek ile egzotik bitki orkidelerimim sağlığı için. ben weewell’in whc700 modelini esasen bitkilerim için kullanıyorum ve hem performansı, bitkilerimdeki olumlu gelişmeleri anlamında memnunum. her gün çalıştırmama gerek olmuyor ve uzun süre de çalıştığından bitki masamın nem seviyesinden emin oluyorum. bu modeli değil kullandığım ama 5 litre haznesi var ki bu da benimkiyle aynı. daha küçük olan modeller ki biri amerikada kullandığım biri de burada art de huile’den aldığım modeller de yine aynı işi yapıyor ama tabii ki performans fark edilebilir oranda düşüyor. 400 küsür yerine 200 küsür verebilirim ya da çok bitkim yok diyorsanız iş görecektir. yani buhar makinelerinin bitkide olumlu etkisini her şekilde gözlemliyorsunuz. daha az sulasanız da oluyor, bitki daha canlı oluyor gibi gibi artıları var. ek olarak bitkilerde ben portatif led bitki lambası kullanıyorum (amerikadan almıştım 3 sene önce. burada da voltaj dönüştürücü zımbırtıyla mı nedir kullanıyorum. gayet memnunum) bu da bitkileri hobi olarak gören ve evi çok gün ışığı almayan arkadaşlar için faydalı olacaktır.

başlığı da çok bitki ekseninde kullanmak istemiyorum ama bir botanik kulübü kuralım sözlüğümüzde derseniz bir mesajınızı alırım. yok ben kendim atarsam sırf mahallenin delisi oluyorum çünkü. ha hürrem rozetinde öyle oldum o apayrı. yanlış anlaşılmasın böyle buhar makinesi yok efendim ışık deyince bitki hobisinde ekipmana ihtiyaç var. bu tarz ekipmanlar sadece bitkinin sağlığını olumlu olarak etkileyen faktörler. benim vardır bi 20 küsür bitki kolonim ondan benim için ideal.

son olarak buhar makinesi nem sorunu yaşayanlara da iyi gelmiş yorumlardan okuduğum kadarıyla ki gerçekten de düzgün makineler odaya nem veriyor. bu anlamda sağlığınız için de düşünebileceğiniz cihazlar. sadece böyle bir sıkıntım olmadığı için bunu doğru değerlendirebileceğimi düşünmüyorum.


ürünün linkini de tıpkı bir duygu özaslanmışçasına bırakıyorum. işbirliği *

m.n11.com/urun/weewell-whc7...
devamını gör...
mantar yetiştiriciliğinde ortamı nemli tutmak amacıyla kullanılan alet
devamını gör...
çocuklar küçükken aldığım daha sonra bir kenara tıktığım makina.
devamını gör...
buharın içinde var olan ısı enerjisini mekanik enerjiye çeviren dıştan yanmalı motor olarak bilinir.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kaynak buradan
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"buhar makinesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim