ibb meclisi’nde büyükşehir belediyesine ait parseller chp grubunun çoğunluk oyları ile geri alındı. şişli camii şerifi vakfı’na yurt yapsın diye kiralanan ama yıllardır boş tutulan ayazağa’daki 2 dönümlük arazi, türk hava kurumu’na eğitim faaliyetleri için verilen ama düğün gibi organizasyonlar için ticari amaçla kullanılan beyoğlu’ndaki arazi geri alındı.

ibb meclisi’nin haziran ayı oturumlarının son birleşiminde üç ilçedeki 3 ayrı ibb parsel için önceki dönemde alınan tahsis kararları chp’lilerin çoğunluk oyları ile iptal edildi.

k: www.sozcu.com.tr/akp-itiraz...
devamını gör...
zamanında çaldıkları malların olması gerektiği gibi ait olduğu yere geri iade edilmesi. bunda şaşılacak bişey yok. absürt olan tek şey olması gerekenin olması, adaletin işlemesi için bile kalabalık olman gerekmesi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"akp'nin itirazına rağmen arazilerin ibb'ye iade edilmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim