kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
evet fotodaki benim.

selam selam merhaba, hoşgeldin yeni bir tanım başlığıma.

günlük hayatta sürekli düşünmek eylemi içindeyim. yine bugün, yani 03.04.2024 günü düşünmek eylemi sırasında bunu aklıma getirdim.

internette birçok renkten lens de gördüm hatta. mor renk çok hoşuma gitti, beraberinde daha birçok renk de var aslında güzel olan. böyle bazı bazı aksesuar olarak lens takmak arzum var. bu şekilde lens kullananlar yahut benim gibi kullanmak arzusunda olanların kıymetli tanımlarını heyecan ve merak içinde beklemekteyim.
devamını gör...
(bkz: ekrem imaro)
devamını gör...
imaj için konforumdan vazgeçmem ve sağlığımı riske atmam. aklımdan bile geçmez.

yani lens takmak... elbette, neden olmasın. yalnız bildiğim kadarıyla belli oranda mikrop kapma riskini beraberinde getirir lensler.

bunu minimal düzeye indirebilirsiniz elbette. yani sağlık testlerinden başarıyla geçmiş, iyi lensler kullanabilirsiniz.

ben o riski de almam gerçi.

renkli lensler hakkında güncel bilgilerim yok ama güneş gözlüklerinde kahverengi, füme rengi gibi renkler dışında camları olan güneş gözlüklerine karşı sağlıkçılar uyarılar yapıyorlardı. lensler için de güzel bir araştırma yapıp öyle karar vermenizi öneririm.

tanım: yapmadığım ve yapmayacağım şeydir.
devamını gör...
bakkala çıkarken bile makyaj yapıp fön çeken kadınlara bakarsak şaşırılacak bi yanı yoktur.
devamını gör...
bence aksesuar olarak diş teli gelmeli. acillll. her ne kadar zorlukları olsa da çok severdim kendilerini. masum bi efekt veriyor. bi nevi takı gibi. ama toplum içinde telle yemek yemek ise sadece stresti ..
devamını gör...
yani takan taksın da nasıl kullanılması gerektiğini,kullanırken neye dikkat edilmeli,hijyen cart curt bunları bilmiyorsan kullanma yani ne gerek var. bundan da ötesi insanların göz zevki yok ne renk lens alacaklarını bile bilmiyorlar.
devamını gör...
göz güzel her haliyle her renginde.
lens yapay ve sakil bir şey.
yapma
saçmalama
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"aksesuar olarak lens takmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim