1.
bitmeyen türk polisiye dizisi.
devamını gör...
2.
15 sezonluk devam eden dizi
devamını gör...
ne zaman bitecek? sorusuna hiç bir zaman diye cevap vereceğimiz dizi. ha bu arada o dizide arada bir gelip bir iki bölümoynayan yakışıklı bir komiser var. onun hakkında adamın parası bittikce gelip dizide oynuyo falan diyorlar ama aslında adam dizinin yapımcısı gibi bir şeymiş. bunu öğrendiğimde kahkaha atmıştım umarım siz de atmışsınızdır.
devamını gör...
hala bitmeyen 565.bölümüne ulaşmış polisiye dizisi. oyuncular da mı sıkılmıyor yahu?
devamını gör...
izleyen var mı acaba hala diye düşündüğüm dizidir. olmasa yayınlamazlar herhalde diye de kendime cevap verdiğim dizidir. ayrıca garip kont hala dizide var mı diye merak da ediyorum. bilen sözlük yazarlarının yeşillendirmesini rica ediyorum.
devamını gör...
"final" kelimesi lügatında olmayan dizi.
ben bu dizinin final olacağına olan inancımı kaybettim ela.
devamını gör...
belki de finalini hiç göremeyeceğimiz dizilerden.
devamını gör...
güncel olarak yayınlanmaya devam bir dizinin ne öyküsü, ne karakterleri ile değil de artık sadece "bitmemesi" ile ön planda oluşu gerçekten hayret edilesi bir durum. yayında ve yapımda emeği geçen herkes daha ne kadar "biz bir aileyiz" geyiğinin sürdürecek bilmiyorum. dahası, reytingleri de mi düşmüyor yahu. herkesi en az bir kere öldürdünüz dizide?
devamını gör...
çocukluğumda da vardı, ben büyüdüm hala var. herhalde çoluğum çocuğum da görür. dizideki karakterler kendilerinden daha çok o karakterler olmuşlardıe herhalde. adamlar çoğu polisten daha uzun yıllar polis rolünü oynadı.
devamını gör...
mesut isimli garip karakterin ekibe giren herkese asıldığı dizi. finalde rıza baba'yı bafilerse şaşırmam.
devamını gör...
sonuna kadar izlediğim, izlediğim tek dizi. on beş yıldır çekiliyor ama dinamizmi hep yeni kalıyor. heyecanını korumayı başarıyor. bu da yönetmenin sırrı. şansı. emeği.
devamını gör...
mehmet karahanlı'nın ölümüyle başlayan dizidir.
yoksa başlayamazdı.
devamını gör...
574. bölümü bugün yayınlanacak türkiye'nin en uzun dizisi.
devamını gör...
(bkz: neverending story)
devamını gör...
en çok bölüm galiba " bizim evin halleri " dizisine ait olmalı.
1705 bölüm çekmişler.
devamını gör...
bir ara rıza komseri çöp kutusuna koyup patlatmışlardı yine de ölmemişti bence türkiyenin gelmiş geçmiş en fantastik dizisi.
devamını gör...
güzel değil ama, izleyince alışıyorsun tadında bir dizi.
devamını gör...
halen devam eden dizi. az önce bi baktım başlığı açınca ne oluyor ne bitiyor diye. bu kez de baharı kaldırmışlar. bi mesut bi bahar her hafta biri için seferber oluyolar.
devamını gör...
artık imha edilmesi gereken dizi.
devamını gör...
türk yapımı komedi dizisiymiş. ben demiyorum wiki diyor.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"arka sokaklar (dizi)" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim