sonra arkadaşın karşı cinsten küfür yemesiyle yerlere yatıp kahkaha atmak. 17'li yaşlarda yaptık bunu.
devamını gör...
"yaa kanka sikma canini benlik yaa olmm o kiz senden iyisinimi bulcak bak ayip ediyosun kanzine guvenmiyomusun yaa.. olm biz cevremizde sana maymuna benziyon diyoz da saka icin bak en yakisiklimiz sensin olm, gecen bak yemin ediyorum bak hani yuzune karsi soylemiyorum, cografya hocasi ahmet hoca gordu seni gecen aksam kugulu parkta tekbir getirmis demis aaa nur indi yeryuzune galiba gidiciyim vefat ediyorum demis gelmisler ne nuru ya bizim bunyamin o abi demisler bak o yuzden hani son derslerde geciyosun, var ya aleyna gecen sana demedimi silgini ver diye, neden senden istedi olmmm? yaa, ayiktin mi mevzuyu aslanimm. hadi simdi goriyim seni, kanka senin bi 3 numara bakisin var boyle hafif gozunu kisip orhan gencebay gibi poz kestigin yapsana, offf kankaaa ben bile dustum valla suan femboy olasim geldi bak kanka kiza boyle yap tamammi hadi firla.. allahin salagi..."

tam olarak soyle bi diyalog yasanir. o son cumle de gaza gelip siz gittikten sonra sarfedilir
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"arkadaşa gaz verip karşı cinse açılmasını sağlamak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim