kenan doğulu'nun 2003 yılında çıkardığı "demedi deme" isimli albümünden bir parçadır.


herkes, "aşk" diye kıvranıp duruyorken
ben en saf hâlimi sakladım sana
arnella ukdesidir.
devamını gör...
şimdiye dek yapılmış en iyi jeneriklerden birine sahip olan ve bence doğa rutkay'ı kesinlikle komedi oynamaya ikna etmiş dizi. sanıyorum youtubeda bütün bölümleri mevcut. kolaylıkla bulabilirsiniz.
2001-2002 yılları arasında kanal d'de daha sonra ise 2007-2008 yılları arasında kanal 1'de yeni bölümleri ile yayımlanan türk televizyon dizisidir. başrollerinde emel sayın, mehmet ali erbil ve doğa rutkay oynamıştır.

konusu;
zümrüt ve şener kızları layla ile bir restoran işleten bir çifttir. restoranda tarık usta, makiko, necati ve gözde çalışmaktadır. tarık usta makiko'ya âşık olsa da bir türlü ona bunu söyleyememektedir. şenol kaptan ise çevrede balıkçılık yapan biridir ve o da makiko'ya âşıktır. kısa sürede tarık usta ile şenol kaptan arasında bir yarış başlamıştır. şener karısı zümrüt'ü sevmesine rağmen gözde'ye sarkıntılık etmektedir. çoğu zaman da zümrüt'e yakalanır. zümrüt restoranın birinci sınıf restoran olmasını istemektedir. necati, zümrüt ve şener'in kızları layla'ya platonik âşıktır. gözde, şener'in sarkıntılıklarından kurtulmaya çalışmakta ama şener'in vaatlerine kanmaktadır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"aşkım aşkım" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim