öne çıkanlar | diğer yorumlar

2009 yapımı william lau filmidir.

başrolümüz corinne, 17 yaşında annesiyle çiftlikte yaşar. babası bir zamanlar silahşör olan bir genç kızdır. corinne de babasının izinden gitmek ister ve tek hayali bir gün silahşör olmaktır. evinden ayrılır ve gerçek bir silahşör olma umudu ile yollara koyulur ve bi dolu tesadüf sonucu saraya girer ve orada hizmetçi olur. sarayda tanıştığı 3 genç kız ile de hayatı tamamen değişir.

izlemeyi çok sevdiğim filmlerdendir. alt metni kadınların yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığıdır. baskılara, engellenmelere ve aşağılanmalara rağmen yolundan dönmemek ve hayallerinin peşinden gitmeyi anlatır.

geçenlerde çok saygıdeğer yazarımız sevgili lahmacundanterasagelenkurum ile izleme şansı buldum, onun akılalmaz tespitleri ve kıvrak zekası ile yaptığı ufuk açıcı yorumları ile çok daha zevkli bir hale büründü bu harika film. buradan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum şahsına.

(süre: 1 saat 22 dakika)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"barbie ve üç silahşörler" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim