güzel mi güzel, 1,70 boyunda, 55kg, kaydırak burunlu ve beyaz tenli şeker gibi bir kızı baştan çıkarak libidodan mütevellit bacaklarından başlayarak boynuna kadar yalama durumudur.
devamını gör...
kızı buldu da yalayacak birde
uyan feridun abi ikindi oldu.
devamını gör...
güzel hayal. çok kolay değil yine de. hem böyle aşık gibi olacaksın hem de kız bebek gibi olacak; güzel ve temiz olacak. canın onu isteyecek yani, gram şüphe veya tiksinti olmayacak içinde. anca öyle. şüp şüp emmek yalamak istersin o zaman. kabuklu çeyrek karpuza yumulur gibi yumulursun öyle olunca. her yerini istersin, her yerini.

ten uyumu mu ne diyolar buna. işte doğru kavram her ne ise, adam gibi paspas çekebilmek için bu şart. yoksa karşındaki kızın vücuduna tam erişemezsin. tadı, kokusu bi rahatsız eder.

ayakkabıdan yeni çıkmış ayağını tutup yalarken coşageldiğimiz kadınlardan, öpmenin dahi yük geldiği kadınlara... işte hayat, işte bir erkek hayatının özeti... aşkın, masumiyetin bitişi...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"bir kızı baştan aşağı yalamak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim