audiotest ukdesidir.

açılımı beşiktaş kültür merkezi olan, yılmaz erdoğan’ın girişimleri sonucunda istanbul, beşiktaş’taki eski bir sinema günümüzde ki tiyatro salonuna dönüşmüştür.
devamını gör...
türk mizahına ve sanatçılara katkı amacıyla kurulmuş-örgütlenmiş yapısına rağmen yazık ki uzun zamandır: kalite sorunsalları çeken yapım şirketidir. filmin en başından sonunu tahmin etmek yeşilçam filmleri için anlaşılır olsa da günümüzde olması artık en azından bence yorucu ve sıkıcı bir hal almıştır.

dolayısıyla figüranlara bile oyuncu-başrol imkanları tanıması, ödemelerinin genelde dakikası dakikasına yatması gibi övgüye değer noktaları olsa da film senaryoları konusunda bence başarısız kalmaktadır.

edit: son olarak en komik sahneleri fragmana koymalarıyla nam salmıştır. olacak o kadar siyasi göndermeleri olmasa nasıl olurdu? sorusunun cevabını merak eden olursa bu şirketin yaptığı işlere bakarak sorularına cevap bulabilir. sektörde tekel vari gücünden mi ilham alıyor yoksa genel bir tembellikleri mi? bilemem ancak bir zamanlar değer göstergesi olan bkm, gözümde bkm ise izleme moduna geçmiştir. komik olan, genç yılmaz erdoğan'ın kalemi gerçekten güçlüyken bu kadar güçsüz kalemle çalışması kelimenin tam anlamıyla üzücü.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"bkm" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim