cözülemeyen sudoku yazar profili

cözülemeyen sudoku kapak fotoğrafı
cözülemeyen sudoku profil fotoğrafı
rozet
cözülemeyen sudoku (demir leydi)
karma: 16801 tanım: 1552 başlık: 241 takipçi: 188
herkes haklı olduğunda trajedi başlar

son tanımları | başucu eserleri


sinirleri alınmış insan

ashwaganda kullanıyordur.
devamını gör...

ideal evlilik yaşı

öncelikle, evlenmeyin arkadaşlar!

otuzuma az kalmış ikinci evliliğimde olan ben şahsen hiç mutlu değilim. empati yoksunu eşimle konuşsam asla anlamayacağından, buraya yazayım istedim.

iki gün önce part time çalıştığı yerde kendisine yürüyenlerin olduğunu söyledi bana. sohbet oraya geldi, ben açmadım konuyu. soru sorunca sinirleniyor. ne dedim? güzeller miydi dedim? tepesi attı uzatma yaa falan yapıyor. yol boyunca uzattım kendimi anlatabilmek için. kadınlar söz konusu olunca direkt susuyoruz yada sürekli benim kıskanç olmamla, tüm düşüncelerimin yanlış olmasıyla, paranoyak olmamla suçlanıyorum ben. yılık yılık yıldım ya. sanki başkalarıyla bakışan benim. flörtleşiyor mu bilmiyorum. konuşsak ölümüne reddeder. flörtleştin mi diye sorsam ben hastalıklı, kıskanç, paranoyak olmakla suçlanırım.

bugün mesela işten geldi. mutfakta oturuyordu. kapıyı açar açmaz sırtı görünüyor, telefon ekranı görünüyor. ekranda bir kadının profiline girmiş. cinim tepeme çıktı. ben o kadar bakım yapıyım, saç, makyaj her şeyimle 10/10 hissediyim. o işten gelir gelmez kadınların profiline baksın. canım sıkıldı haliyle ama ağzımıda açmadım. walking dead izleyelim dedi omuzlarımı silktim neyin var diyor. söylemedim söylemedim, diretince de başka birine baktığını gördüm dedim. alla hallaaaa evde yemek yok kadına bakmam mı sorun? dedi. daha da cinleniyorum. bak cinim cinlikten çıktı artık kabileye döndü anladın mı? sadece sosu eksikti yemeğin! sadece sosu. hazırlaması bir dakika sürecek bir şeyi bahane etti. yine ben suçlu oldum.

şimdi de trip atıyor. yıldım. yoruldum ya. gerçekten yoruldum. yooooorulduuuuum. asla empati yapmıyor. ben olsam kıskanmam diyor. bende buna tiltim. evlenmeyin arkadaşlar. otomatikmen yaşlanıyorsunuz.
devamını gör...

13 mart 2024 amazon 250 tl hediye kuponu çekilişi

çekilişe katıldım! numaram:45
devamını gör...

mutlu bir evliliğin sırrı iyi seks diyen joe biden

o yüzden mi telefonun hacklendiğinde çocuk resimleri çıktı telefonundan? bu da oğlu da pislik herifler. aşağılıklar. mutlu evlilikmiş. pis yaşlı. inşallah malum yerinden asılırsın lanet seni.
devamını gör...

aileniz sizinle ilgili neyi öğrense çok üzülürdü sorusu

sevgilimin imam nikahlı değil de resmi nikahlı eşim olduğunu öğrenseler üzülürler. neden? bu ne saçmalık? dediğini duydum.

2022 nasıl bir yılsa, eğitimimi bitirmişim. hayatta asla kazanamam, imkansızzzzz dediğim sınavı geçmişim. üstüne bir de hoşlandığım şahıs sevgilim olmuş. hoşlantım sevgiye dönüşmüş. sevginin aşktan daha yüce olduğunu kavramışım. o yaz günü çılgınlar gibi sevişmişiz. büyük bir karar alıp bin senedir oturduğum labirentten çıkabilmişim. onunla bambaşka bir hayata başlamışım. vizesi bitmesin diye evlenelim demişim ve gerçekleştirmişiz.

2024 daha manyak geçemez heralde. neyse devam edem… biz aslında evlilik istemeyen insanlardık. sevgili olarak müthüş uyumumuz vardı. o heycanlı beklemeler, ateşli sevişmeler, derin sohbetler… cayır, cayır tutku vardı.

e bu adam gitmesin hayatımdan istedim. türkiyeye gönderilse ayrılırdık. uzak mesafe ilişkisi hiç benlik değil. neyse işte tüm işlemleri bir sene boyunca düşündük sonra aksiyona geçtik. ailesi tüm süreç boyunca bizi arkadaş bildi. formalite evliliği yapan, ayrı odalarda kalan, birbirlerinin tipleri olmayan, ayrı kültürden iki arkadaş.

benimkilerde tutturdu aynı evdeyseniz imam nikahı kıyın. tamam dedim. iki gün sonra aradım ve hallettik, artık imam nikahlıyız dedim. şahit kimdi? ne söz verdiniz? mihr istedin mi? gibi sorular bombardımanına tutuldum. yalan söylemeyi de asla kıvıramam, arabayı park edip arıycam dedim ve kapattım telefonu. on dakika boyunca detaylı yalan düşündüm. arayıp ikna edici bir şekilde konuştum. o günden beri ailem beni sadece imam nikahlı, istediği an “özgür” olabilecek bir evlat sanıyor. bu olaylar bonus yalanlar doğurdu. onlarda başka bir entry’ye artık…
devamını gör...

dolunay etkisi

bugün hunharca çarpandır. bok gibi hissediyorum. içim karmakarışık. kocamla yine kavga ettik bi’ ton. üstelik bu sefer kabul etmesemde benim yüzümden. hiç bir şeyi büyütmeyebilirdim. olur mu? her şeyin cevabını detaylı almak zorundayım. yoksa beynimdeki böcükler salmaz. keşke sormasaydım hiç bir şey. olaylar çığ gibi büyüdü yine az kalsın ayrılıyorduk.

bugün hem kafama tükürdüm, hem hayata sövdüm, duygusallıktan öldüm, kırıldım, ağladım, çok ağladım. toparladım, eski t**şklı halime dönücem. boşuna demir leydi yazmadılar benim mahlasın yanına. başak kadını bugün yine yıkıldı, yine kalktı.

ruh halim hala bozuk. üzgünüm ve mutsuzum. üstelik artık mutsuzluğumu çaktırmamak için rol yapmak zorundayım. eş kontenjanına söz verdim artık sadece güzel şeyler yaşayacağız diye.
devamını gör...

antiteuerungszuschuss

avusturya’da devlet tarafından çocuklu insanlara verilen miniminicik bir para yardımı. tabii ki evin tüm gelirlerini ispatlı kanıtlı gönderip, başvurduktan sonra verilen bir yardımdır. kişilerin maaşlarına ve diğer aldığı yardımlara (yani özetle eve giren tüm paralara göre) hesaplanıp, verilir. küçük bir fatura yatırılabilir. (elektirik, su) gibi.
devamını gör...

yazarların bugünkü mutluluk sebebi

antiteuerungszuschuss’un gelmesi. gittim hiç bir faturamı yatırmadan aciliyeti olmayan bir şey aldım kendime. ne olduğunu söylemeyeceğim. uzun zaman sonra kendimi şımarttım. buna değer.
devamını gör...

dutch reach

araba kullananların kapıyı açmadan önce yarım dönerek, yandan kimse geçiyormu diye kontrol etmesidir.
sürücü yada yolcuysanız, kapıyı açarken ters elinizi kullanmanızı söyleyen bu yöntemde mecburen yan döndüğünüz için arkadan veya yandan gelen bisikletliyi/motorcuyu/yayayı hem aynadan hemde kapıyı aralayarak daha kolay fark ediyorsunuz.

ross geller ukdesi.
devamını gör...

reesa teesa

reesa teesa bir kadının tiktok’taki ismidir. bu kadın 2020 corona lockdown sırasında evlendiği kişiyi anlattı. 50 video ve her birinin süresi 10 dakika. dün bütün günümü bu kadının hikayesine harcadım. bence değdi. kiminle evlendim serisi viral oldu.

kadın patolojik bir yalancı ile geçirdiği bir yılda neler yaşadığını 2024’te anlatıyor ve hala sindirememiş olanları. 50. videosu 3 gün önce çekilmiş ve keşfetim bu seriye yapılan yorumlarla dolu. eşinin ağzından çıkan her kelime yalan, kanıt niteliğinde gösterdiği evrakların hepsi sahte. her sabah telefonda konuştuğu abisi aslında hiç var olmamış. kadın çocuğunu düşürüyor, adam çevresindeki herkese oğlumuz doğdu diyor. nenemin mezarını gösteriyim diyor, aslında o kişi nenesi değil. bankada 750 bin dolarım var diyor aslında bir kuruşu yok ama evi geçindirdiği için reesa bunların hepsine inanıyor.

peki bütün yalanları nasıl mı ortaya döküldü? hepsini tek tek anlatıyor reesa. reesa adına çok üzgünüm. aynı zamanda da takdir ediyorum gücünü. nasıl toparlanmış olduğunu. yaşadıklarını ağzım açık dinledim. tavsiyem sizinde dinlemeniz. bir kadını bile kurtarsak kârdır.
devamını gör...

yalnızlık acısı vs ayrılık acısı

ikisi de boktan bir durum. genelde yalnız kalmayı çok severim ama bugün yalnızlık acısı aşırı baskın. nedenini bilmiyorum. zırıl zırıl zırlayasım geliyor. merkür mü ters tepiyor n’oluyor bana ya?..
devamını gör...

the mindf*ck series

s.t. abby’nin yazdığı beş kitaplık bir seri.


1. the risk
2. sidetracked
3. scarlet angel
4. all the lies
5. paint it all red

başrolümüz lana diğer başrolümüz logan bennett ile tanışır ve muhteşem bir aşk hikayesi yazılmaya başlar. lana bir intikam peşindedir. logan ise fbi. couples goals oldu bu ikilinin birleşmesi. ilk kitaba dair çok bir şey hatırlamıyorum ama unutamadığım sevişme kısımları var. çok detaylı kısımlar, en sevdiğim. şuan ikinci kitaptayım ama okumaya ara vermiştim. sırf a little life’a başlayabilmek için bu seriyi bitiricem. telefondan zırt pırt kitap değiştirmek işkence gibi geliyor çünkü. tembellik neymiş? başka bir kitabı direkt açamamakmış. asi olmak vardı şu hayatta. ordan oraya skip’lemek vardı.
devamını gör...

booktok

tiktok’ta sadece kitapların konuşulduğu etiket. önüme çıkarsa es geçmem. hele de siyahi insanların önerilerini. çünkü onlar daha bir enerjik oluyorlar. bayılıyorum enerjilerine ya. iştahlı, iştahlı anlatıyorlar kitabı. bazı videoları dinlerken hmm içinde yaşayabileceğim bir kitap demekki diyorum ve okuma isteği uyanıyor.
devamını gör...

değersiz bir hayat

hanya yanagihara’nın yazdığı kitap. son zamanlarda booktok kafayı yedi bu kitap yüzünden. n’oldunuz olm? alttarafı okuyup yeni bir dünyaya giriş yapacağız. gözümüzde, kafamızda o 4 şahsın hayatı canlanıcak. kendilerini yerden yere atanlar mı dersin? saçını başını yolanlar mı dersin? hüngür şakır ağlayanlar mı dersin? neymiş be? herrrrrrkes bunu konuşuyor. takdir ettiğim şey ise, herkes o kadar anlatıyor, kimse de spoiler vermiyor. bravo cidden. bugün bu merağımı sonlandırmak istedim ve eşime online indirtip, kendime yollattım kitabı. mindf*ck serisi bitince başlayacağım.
devamını gör...

senden önce

yeni çıkan bir kanal d dizisi. başrollerde alp navruz, sinem ünsal, nilperi şahinkaya yer almakta. ilk bölüm youtube’da sadece 930 bin izlenme almış. bence çok az. öte yandan bölüm akmıyor. çoğu kişi ilk yarım saatte çıkmış bile olabilir.
bölümün son dakikalarına kadar çatladım. sıkıntıdan. sonrada daha önce gördüğüm yapımların bir klişesini izledim.

umarım 2. bölüm sarar da kadroya yazık olmaz. aralarında bir tek sinem’i ekranda görmek istiyorum. her ne kadar gerilim dizisi olsa da nilperi bi’ yerde bi’ espri patlatıcak beklentisi vardı. bazı insanlar bazı karakterlere olmuyor! izleyip görelim…
devamını gör...

serkay tütüncü

aybüke pusat ve önem günal ile birlikte bir yerlere uçuyorlar şuan. nereye gidiyorsunuz ya işbirliği falan yazmışsınız. ayyyy yoksa aybüke ile birlikte mi bunlar? o değil de tercih ettiğiniz uçak firması neden pegasus allah aşkına söyleyin? onca firma varken neden en dandiğini seçtiniz? *
devamını gör...

bahar (dizi)

ilk bölümünü pek sevdim bu dizinin. demet evgar wow! muhteşem abi. kelimeler kıfayetsiz. ayrıca tam bir külkedisi masalı. ikinci bölüm bir anka kuşu izleyecek gibiyim. heyecanlıyım. bayılırım böyle yeni hayat başlangıçlarına.
devamını gör...

sakla beni (dizi)incila öz torun çıktı. sen görürsün gününü naz hanım. saltanat sonra erdi. niye bu diziyi 4 milyon kişi değil de sadece ben izliyormuşumcasına yazmıyorsunuz ha?

devamını gör...

şahane hayatımulaaaaaaan. şebo’nun bu kaynanalardan çektiği nedir? hepsi birbirinden daha rezil insanlar. bu sefer ki kaynana daha tehlikeli sanki. şebo ya sen tımarhaneye yatacak insan mıydın? o zekayla bunu nasıl öngöremedin? ah be… hayatta hiç bir derdim yokmuş gibi birde şebo’ya üzüldüm bu bölüm.

devamını gör...

hastası olunan sözler

doğmamış güneşim nerden batsın? bırakın hayatım dağınık kalsın.
devamını gör...
devamı...

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim