ilginç degil mi. bu devirde prenses kral kraliçe şeyh şıh lord mord dük düşes olması.. hani şövalye var mı. akıncı var mı. kazasker nerde. firavun da yok .
devamını gör...
(bkz: ingiltere)
(bkz: ingiltere kraliçesi)
devamını gör...
bolca soytarı var.
devamını gör...
buna şasırmak demek bu devri gözde çok büyütmek demektir. altı üstü yoz insanlarla ve dünyanın hiçbir yerinde bitmeyen bağnazlık ve cahillikle yaşıyoruz. sayılar, yıllar değişse de insan değişmiyor. hiçbir zaman insanlık olarak geçmişten daha iyi ya da bilinçli olmadık, olamayacağız. bizden sonraki nesiller de bizim gibi, bizden öncekiler gibi aynı olacaklar. görüntüler, soylemler değişse de sonuçlar aynı kalacak. insanoğlu hiçbir zaman gelişemedi, gelişemeyecek.
devamını gör...
20 yıldır aynı adamı en tepede tutanlar var ülkede hem de milyonlarca kişi tarafından ben bir gariplik göremiyorum. sadece unvanı yok bazılarının.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"bu devirde prens prenses kraliçe kral olması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim