ulan 150 lira burs vereceksiniz, istiyosunuz ki tüm akrabalarım ölmüş olsun, tutunacak dalım kalmasın. sakat kalayım, tecavüze uğrayayım.
devamını gör...
öncelikle merhabalar. bir arkadaşım için buraya yazıyorum. burs vermek isteyenlere gerekli bilgileri nesaj yoluyla vereceğim. * belki fitre ve zekatını verecek olanlar vardır. onları da kabul edebilecek durumda.
şimdiden teşekkür ediyorum.
devamını gör...
kimse babamı sormuyor, herkes anamı soruyor.
devamını gör...
burs arayan arkadaşlar için burs veren kurumları bırakıyorum buraya

(link: t.co/CNMalRgH3E
::buradan)
devamını gör...
içinde olduğum durumdur. tercihlerin açıklanması ertelendiği için kyk başvuruları gibi vakıf başvuruları da gecikiyor ama tek sorun bu da değil. yahu tamam eyvallah burs vereceksiniz bu yüzden şart koymanız vs doğru fakat bre insafsızlar başka kurumlardan burs almıyor olma ibaresi nedir? gören de 1k burs veriyor bu yüzden başkalarının haklarına girmesinler istiyorlar sanır. verdiğiniz 150 bilemedin 200tl. 200tl+650tl(kyk bursu) neremize yetsin? özel yurtlar 1.5k dan başlıyor eve çıkmaya çalışsan keza aynı. daha kalacak yerimizi ayarlayamadan para yetmiyor ki bunun kitabı, slaytı, yemesi, içmesi, giyinmesi bir ton para. asgari ücretin 1/5 i ile nasıl geçinecek bu öğrenciler? biraz fazla içerlendim sanırım...
devamını gör...
devlet ten ayri özel şirketler de veriyormuş
devamını gör...
gençler aranızda izmir'de okuyup burs arayan varsa, bir meslektaşımın çeviri blog grubumuzdaki paylaşımını buraya aynen alıntılıyorum.. ihtiyacı olan arkadaşlar aşağıda belirtildiği şekilde başvurabilir...

herkese merhaba. burası doğru yer olmayabilir ama en çok öğrenciyi burada bulurum gibi geldi. birkaç gündür durumu kötü olan öğrenci arkadaşlara burs verilmesine ilişkin bir süreçle uğraşıyorum. dün en son 7 kişi kalmıştı. bir müşterim tamamına burs vermeye talip oldu. daha sonra tekrar iletişime geçti ve 5 arkadaş daha yönlendirmemi istedi. sadece bu defa mümkünse izmir'de okuyan arkadaşlar olmasını rica etti. buraya yazdığımda belli başlı bölümlerde okuyan arkadaşlarla sınırlı olacak gerçi ama belki o arkadaşların bildiği kişiler vardır falan diye yazmak istedim. burs ihtiyacı olan arkadaşlar aşağıdaki bilgileri belirttikleri bir e-posta ile mesut[email protected] adresinden bana ulaşabilirler. sevgiyle kalın.
üniversite:
bölüm:
sınıf:
e-posta adresi:
telefon:
kendileriyle ilgili kısa bir açıklama: (burayı boş geçmemeniz şiddetle tavsiye olunur, zira asıl ilgilendikleri kısım bu 🙂 )
devamını gör...
merhaba, ben de burs arıyorum. siyaset bilimi ve kamu yönetimi son sınıf öğrencisiyim. son birkaç aydır maddi olarak zorlu bir süreçten geçiyorum. yönlendirebileceğiniz bir bağlantınız varsa bile çok makbule geçer. haricinde kitaplarımı satıyorum, ilgilenen olursa mesaj yoluyla kitaplarımın görsellerini de atabilirim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"burs arayan normal sözlük yazarları" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim