evliliğe mesafeli biriyseniz, anneniz ya da sevgiliniz durup dururken garip tadı olan şeyler yediriyorsa; bilin ki bu olayın kurbanı siz olabilirsiniz.
şimdiki yeni yetmeler buna ritüel diyor. yemişim sizin ritüelinizi... basbayağı büyü denen ilkellik bu!

peki bundan nasıl kurtuluruz? benim tecrübem şöyle...

birden evin olmadık yerlerinden muskalar fışkırmaya başladı. bir, iki, üç ardı arkası kesilmiyor. baktım ki oluru yok, annemin restine restle karşılık verdim.

üç gün boyunca delirmiş gibi davrandım.* onların görmediği şeyleri görüyor gibi rol yaptım. sanki o kadar çok büyüye maruz kalmışım ki, artık bana cinler görünür olmuş da kafayı yemişim gibi kendi kendime konuşmaya, gülmeye falan başladım.

ailemle değil görünmez arkadaşlarımla takıldım. onlarla kahvaltı yaptım. sanki onlar varmış gibi konuştum şakalaştım.
en son annem ve babamın karşısına çıkıp;

-" ben ve cin padişahı evleniyoruz. hatta ondan hamileyim!" dedim.
bunlar ağlamaya falan başladı.
odama gidip daha evvel bulduğum muskaları önlerine attım. durumdan haberdar olmayan babam şokta. bir tanesinin boyu bir buçuk metreydi. onu tutup annemin alnına yapıştırdım ve
"hobbit boyun kadar muskayı kime yazdırdın? bunlara paramızı dökeceğine gel ben sana yazarım!" diye çıkışınca delirmedigime sevindiler ama babam anneme bir hayli kızdı.

bir daha da muska olayına rastlamadım. tanesine 250-500 arası para vermiş inanılmaz! bana gel ben yazayım. para mı verilir böyle saçma şeylere?

düşünün ki; inanclısın, senin inancindaki tanrı koca kainatın sahibi ve bu bir kader yazmış. sen bunu beğenmeyip istek parçayı peçeteye yazıp uzatır gibi "al bunu" yap diyorsun.

bu kadar büyük saçmalık bu yaptığınız ritüeller ve büyüler bilin istedim.
devamını gör...
cinci hocamız var da ben yine vereyim tarifini.

sevenleri kavuşturma büyüsü:
iki tahta kaşığı yüz yüze bakar şekilde bez ile sarıp bir mezara gömünüz.

sevenleri ayırma büyüsü:
iki tahta kaşığı sırt sırt bakar şekilde bez ile sarıp bir mezara gömünüz.

evlilerin cinsel hayatını sabote büyüsü:
bunu da ben uydurdum. iki kaşığı yan yana duracak şekilde bez ile sarıp bir mezara gömünüz.

evlilerin cinsel hayatını neşelendirme büyüsü
bunu da ben uydurdum. iki kaşığı istediğiniz pozisyonda örneğin 69 için sap kaşık, kaşık sapa bakacak şekilde sarıp gömünüz. misyoner büyüsü yapmayın, standart olduğu için geri teper vajinismus yapar.

gömerken de bişeyler okuyun üfleyin. kesin tutar. babamın mezarı, mezarlık çeşmesine yakın olduğundan bir kaç senede bir kaşık çıkarırız ordan biliyorum. yoksa işim olmaz.
devamını gör...
saçmalıktır. harry potter çekmiyoruz
devamını gör...
gerçek* olan hede.

hatta öyle büyüler var ki... uçma büyüsü, ışınlanma büyüsü, para büyüsü... inanamazsınız. ikna büyüsü de bi şey mi?*
devamını gör...
bu dipsiz bir kuyu. bulaşmayın bulaştırmayın. kendinizi gece vakti kurbanlık et gömerken bulabilirsiniz. geçenlerde the pırt cast dinlerken denk gelmiştim bu konuya. ürkütücü. dua ederken bile ikinci, üçüncü kişiler dahil edilmemeli.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"büyü ve muska ile evliliğe ikna etmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim