tip hatay büyükşehir belediye başkan adayının gökhan zan olmasından sonra chp'nin altta kalmayıp haluk levent'e teklif götürmesidir. gazeteci murat ağırel'in iddiasıdır bu arada.
edit: ismail saymaz da haluk levent ile 3 gün önce görüştüğünü ve haluk levent'in teklifi ''ahbap başkanı olduğum sürece tarafsız kalmalıyım'' diyerek reddetiğini yazdı.

gerçek midir? gerçekse bile büyük bir rezilliktir. hatay halkı 1 senedir bas bas bağırıyor lütfü savaş'ı istemediğini. tip halka inebilen bir ismi seçince mi aklınıza geldi lütfü savaş'tan vazgeçmek? lütfü'den madem vazgeçebiliyordunuz da, neden zamanında yapmadınız? olmadı özgür özel.

''kılıçdaroğlu'nda liderlik vasfı yok'' eleştirisi ile geçti seneler ama sen liderlik vasfına sahip olmadığını bir kaç ayda gösterdin özgür özel. bravo valla.

iddia da burada;

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
fazıl say daha makul bir aday olurdu. yakışmadı chp ya da oğuzhan uğur. hem daha popi.
devamını gör...
tarkan'ı da unutmamak lazım.
devamını gör...
(bkz: çare karsu)
devamını gör...
chp hala kurucu parti-kemalizm ve atatürkçülük adı altında siyaset yapıyor ama ülke hala feodalizm-kasaba sermayesi ve işbirlikçi sermaye tarafından yönetiliyor üstüne + bürokrasi.
memurlara emekliden kesilip boşuna zam yapılmadı ,çürük hükümet ancak böye ayakta duruyor. (erbakan'da korkudan önce memura zam yapmıştı)

george washington ikinci dönem başkanlığını (partisiz olmak şartı ile) seçiciler meclisi oyu) zorla kabul etmişti ,federalist parti1897-1801 arası john adams sonrası kurucu sayabileceğimiz federalist parti 10 sene içinde kendini lageti.(tabi 1788-1801 arası abd eyalet sayısı 16 idi..
(washintong 1799'da öldü sivil olarak)

bizde güya demokrasi var ama yaşasa ömrü billah kalmaz o koltuktan ..
101 sene olmuş hala chp iktidara geleceğim diye kıçını yırtıyor hemde 2023 değerlerine bağlıyız safsatası ile.
başka örneği var mı benin okuduğum kadarı ile yok dünyada . (işçi sınıfı diktatötlüğü ,komünist partiler hariç,onlarda zaten tek sınıfız diye baştan şerh koymuş)

ondan sonra reis niye 22 yıldır iktidarda .
şimdi kalkmışlar dolandırıcılıktan hüküm giymiş haluk'a adaylık. ben bu haluk'u takip ederim basından buna hiç bir şey teslim edilmez.

en korktuğum olmaz ya akp'ninde kurumlaşması , chp'den beter .

bu ülkede 100 lira salatalık olmuş ve 22 yıllık iktidar ve ortapı seçim olsa %50 oy alır.
ben burada boşa yazıyorum öküzlüğümden..
devamını gör...
böyle bir şey olsa bile haluk levent'in bunu kabul edeceğini sanmam. siyasete girdiğin anda taraf olursun. haluk levent'in karakterine ters.
devamını gör...
chp'nin tekrar lütfü savaş'ı aday göstermesi kadar çarpıcı değildir. hangi akıl, hangi mantık, hangi menfaat bunu gerektirdi insan gerçekten hayret ediyor.
devamını gör...
eski bir banka reklamı vardı: "yoktur aslında birbirimizden farkımız ama biz osmanlı bankasıyız". chp'nin akp'den ne farkı var?
gökhan zan diyor ki lütfü savaş'a "sen depremin ertesi günü çadırda (konteyner de olabilir) oturuyorum dediğinde rönesans yapının sahibinin villasında değil miydin?". lütfü savaş'tan tık yok. tık dese gökhan zan'ın elinde belge var demek ki. hadi lütfü'den tık yok, chp yönetimi bilmiyor mu? chp'den de tık yok. akp'nin eskittiği birini al belediye başkanı yap. sonra bir daha aday göster. bir "menfaat" çetesi var demek bu işte.
hatay halkı büyük tepki göstermese adayımız bu diye salınacaklar. (adam bulamazlarsa yine gösterecekler. ekmelettin'i aday gösteren parti bu.)
adam bulamazlarsa deyince, 104 yaşında partinin kendisini kabul ettirmiş adamı yok.
bana teklif getirsinler. biraz zenginleşeyim ben de.
devamını gör...
haluk levent bağımsız girse alır zaten. chp nin batık gemisine binecek kadar akılsız değildir.
devamını gör...
yapılacak çok güzel ve şık bir hareket var aslında ama nerdeeeeeee o erdem... hatay'dan aday göstermemek...koskoca hatay'ın rantı gökhan'a mı kalacak. o değil de barış hatay ne yapıyor? önce can atalay için vekilliği bıraktı, şimdi gökhan için başkanlığı.
devamını gör...
yav bu haluk levent çok insanı doolandırdı. kimse mi tanımıyor bu adamı arkadaş.. kurbanlarını inim inim inletti.

buülkenin dindarı da kemalisti de neden bu kadar görünene inanıyor gizlenen gerçekleri göremiyor.

allah kitap diyen sahtekarların atatürk laiklik diyen dolandırıcıların peşini ne zaman bırakacağız..
devamını gör...
hakkaniyetli bir adam olduğundan haluk levent'in reddedeceği teklif. bu adam sanatçı, belediye işlerinden çok doğal bir şekilde anlamıyor olabilir. sırf kazanma ihtimali yüksek diye girmez bu işe, herbokologlardan değil çünkü. kendisi bir de ahbap başkanı olmasını gerekçe göstermişti sanırım, o da mantıklı. böyle gönüllülere dayalı bir hareketi siyasetle iç içe sokmak istememiştir, haklıdır.
devamını gör...
haluk levent ahbap'ı bırakıp yurtdışına yerleşmeyecek miydi ya. biri iyi diye ya da başka bir işte iyi diye siyasette olmasını da çok anlamıyorum. bu makamlar hiç belli bir bilgi birikim gerektirmiyor mu? futbolcu, şarkıcı falan belediye işini çekip çevirebilir mi? belediye başkanı falan olmak için belli bir belge, eğitim falan olması gerekmiyor mu bilmiyorum ama yoksa çok saçma. arkadaş belgen yoksa site müdürü olamıyorsun, belgeyi alınca da belli bir tecrübe arıyorlar hemen işe giremezsin. milyonlarca vatandaşın vergisini alıp koca şehri yönetmek için hiçbir kriter yok mu? ulan belgesi yok diye emre belözoğlu futbol takımı yönetemedi ülke yönetimi bundan daha mı önemsiz bir konu.

hem bırakın biri bir işi iyi yapıyorsa onu yapmaya devam etsin. başka bir yere de donanımlı olan boştaki başka biri gelsin. tek adam mı var ülkede. fatih terim galatasaray'da başarılı olunca hemen milli takımın alması gibi yürüyor işler.
devamını gör...
haluk levent kabul etmemiş bu teklifi.
onur duymuş ama siyaseti asla düşünmüyorum demiş. hatay gidecek diye adamı harcamanıza gerek yoktu. gerçi o da harcatmamış kendini.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"chp'nin hatay adaylığı için haluk levent'e teklif götürmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim