#televizyon dizileri

öne çıkanlar | diğer yorumlar

1.
birincisinin tadini vermeyen, altyapi ekibi cenan'in surekli bagirmali oyunculugu ile bezdiren yapimdir hatta sadece yapmis olmak icin yapmislar gibi, ilk cghb ekibinin oyunculuklarina buradan ancak 3 5 tanesi zorlarsa ulasabilir herkesin rollerinin sabit kaldigi bi bisey olmus.
devamını gör...
ilk seriyi pek hatırlamıyorum ama ikinci seriyi ecem sena bayır ve ayşegül yilmaz için bayıla bayıla izledim. sırf hepsi çok güzel olmasın diye alınan oyuncuları var. yetenekli de değiller.
devamını gör...
ilk kuşak için konuşucam, tek kelimeyle efsanelerdi. ben dün ne yediğimi bile hatırlamam ama bu programın her skecini, kamera arkası videolarını ezbere bilirim. ve zilyon kez izlememe rağmen de kahkahalarla gülerim hep. şeyda erdoğan'ın iplik serisini izleyenler hatırlar avrupa yakası izlerken çocukluğuna döndüğünü ve kendini güvende hissettiğini o yüzden sürekli izlediğini anlatmıştı. aynısı benim için çghb izlerken geçerli. yeni bölümleri yayınlanırken henüz ilkokula giderdim ama bayılırdım izlemeye, sonra bölümleri bitti tekrarları yayınlandı epey uzun bir süre, onları da bıkmadan usanmadan her gün izledim. şuan sıkıntılı bir süreçten geçiyorum ve yine tek sığınağım tek eğlencem bu program. 7'den 77'ye benimle olacak anlayacağınız.

2. kuşak için de onların başlığına karalarım bir şeyler. *
devamını gör...
oyuncuların kendilerinin yazdığı skeçleri oynadığı tiyatro gösrerisi ve televizyonda yayınlanan program. yılmaz erdoğan hocalıklarını yapıyor yorum eleştiri yapıyor. şu an eser yenenler var bu görevde. çok güzel hareketler 1 sayesinde şu an tanıdığımız birçok ünlü var. çok güzel hareketler 2 ise ilk sezon gayet başarılıydı. ilk sezondan sonra kendini tekrara girdi sanki her hafta aynı program... özgünlük orjinallik kalmadı. mesela bir genç kız bir genç çocuk olan evde anne baba ve babaanne karakterleri var ve olaylar genelde bunların etrafında gelişiyor. tam ters köşe yaptık diyorlar sonda ama sen tahmin ediyoesun çünkü daha önce benzerini bir çok kez izledin. seyirci faktöri var bir de. abi her şeyi de alkışlamazsın ya gündemde olan konuya değiniyorlar hüloğğğ... ne güloğ ya bırakın alkışlamayı da izleyelim
devamını gör...
kanal değişince belki biraz daha kaliteli veya özenli işler çıkar diyordum ama değişen bir şey yok.

bir bölüme ibrahim geldi. adam çatır çatır eleştirip ne yanlışsa söyledi.

eser hemen zil geldi diyerek suni bir başarıya oynuyor. bence beraber sunsunlar biri iyi polisi diğer kötü polis olsun.

ben skeçleri ileri alıp izliyorum.
devamını gör...
2. sezon ilk sezona göre oldukça vasattır. akıcı olmaktan ziyade zorla sürdürülüyor gibidir. skeçlerin sonunda yılmaz erdoğan'ın sahneye çıkması onun üretkenlikten uzak kaldığı gerçeğini değiştirmiyor; keza bazı bölümlere eser yenenler'in gelmesi de yenenler'in şişirilmiş bir balon olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
bazı şeyleri tadında bırakmak iyidir.
devamını gör...
birinci sezonun yerini hiçbir şey tutmuyor. yılmaz erdoğan o dönemlerde hâlâ bir demet tiyatro'nun mükremin çıtır'ı gibi davranıyor ve onun verdiği tat çok güzel hareketler bunlar'ı mükemmel kılıyor. oyuncular tecrübesiz, oğuzhan koç henüz o sıralarda şarkıcı değil, eser yenenler utangaç... o kadar güzeldi ki. bir demet tiyatro'nun devamı gibiydi benim için. ülkenin o dönemlerini çok özlüyorum...
devamını gör...
her bölümünü her skecini ezbere bildiğim, saçma yanları da olsa çok sevdiğim programdır. ilk başlarda yılmaz erdoğan da skeçler üzerinde değerlendirmeler yapıp seyirciyi tiyatro konusunda bilgilendirmeye çalışsa da seyircinin bunun için değil holiganlık için geldiğini anlayıp çgh diyenler gh diyenler diye anketlerle milletin istediği tartışma alanına döndürmüştür. zirâ birkaç yerde yılmaz erdoğan bile ara alkışlara çok sinirlenir. hâlâ da tiyatro kültürü yoktur ülkemizde.

o kadronun efsaneler efsanesi murat eken'dir. televizyonluk teklifleri reddederek en güzelini yapmıştır. tiyatroda hâlâ oyuncu, yönetmendir ve storytel gibi birçok yerde de seslendirme yapmaktadır. esen oğuz ibo üçlüsü iyi olsalar da popüler kültüre yenik düşüp kendilerini ortaya atmışlar ve değerlerini düşürmüşlerdir gözümde. zeynep kızım harcandı bi...

hâlâ da açar açar izlerim. metin yıldız, metin keçeci, ersin, hamdi, nazmi tayfasını pek sevmem ama her biri ayrı bir renktir. çghb 2 de sürekli 1'i taklit ettiği için baydı. üstelik oyunculukları çok daha kötü. şahin ve bülent ikilisi bile sadece çghb 2'yi tokatlamaya yeter.

favori skecim çok ama spesifik olarak aklıma gelen hesap günü ekstresi sanırım..

kuzenlerimle repliklerini söylerdik. çoğu arkadaşım da çghb hatırlamaz yani açıp izlemedikleri için benim gibi... ama sonunda metin yıldız esprileri yapabileceğim birini daha buldum..
daha çghb izler miydin dediğim an murat eken oleeyy diye ses kaydı atan canım arkadaşım napoleon gönlümü bir kez daha fethetmiştir.
evet napoleon, sudan'a gittim sudan sebeplerle. ahabsjsnska
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"çok güzel hareketler bunlar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim