bir sual. beleş aşı baldan tatlıdır. *
devamını gör...
evet diye cevap vereceğim sorudur. ölüm pahasına olsa dahi ben aşı olup covid-19 kurbanı bir kahraman olacağım.
devamını gör...
ben son gruptayım. bana sıra gelene kadar salgın zaten biter.
devamını gör...
tüm hücrelerim haaayyıır diye bağırırken "galiba" diyeceğim. hiç ama hiç istemiyorum aşı olmak. ama niyeyse aşı olanlara belirli özgürlükler tanıyıp olmayana sen bizimle gelemezsin diyeceklerine inanıyorum. biraz oturup bekleyeceğim özgürlük tanınırsa mecbur olurum, tanınmazsa aşısız tam gaz yola devam.
devamını gör...
ilk fırsatta olacağım. yoksa ben benlikten çıkacağım çok zamanım kalmadı.
devamını gör...
aşı karşıtlığının bir anlamı yoktur sayın yazarlar hele ki böyle bir salgınla hatta pandemiyle mücadele esnasında.

eğer ki şeffaf yürütülürse ve bu işin uzmanları da bunu onaylarsa ve eğer bu aşıya ihtiyacımız olursa yaptırmak bir vatandaşlık görevidir.

tabii ki asıl temennimiz hiçbir zaman bu lanet virüse yakalanmayıp aşıya muhtaç kalmamaktır.


tanım: aşı olup olmayacağımızı paylaştığımız başlıktır.
devamını gör...
olaya bilimsel yaklaşarak ;
kocaman bir evet !
devamını gör...
ücretsiz olmasa parasını verir yine yaptırırdım aşıyı. pandemiye daha fazla dayanamıyorum en kötü aşı beni koronaya yakalatır ki o risk her zaman var. sinovac için konuşuyorum.
devamını gör...
bulsam dakika durmam. anama sarılmak istiyorum korkmadan.
devamını gör...
olmayacağım ve umarım olmak zorunda bırakılmam. ama fazla ümitli değilim, herkesi zorlayacaklarını düşünüyorum. insanların aşıya pozitif bakmalarına çok şaşırıyorum.
devamını gör...
pfizer aşısının karaborsaya düşmezse normal dozu 150 lira falan. 2 doz uygulanması gerekiyor. ben 300 lira verip türkiyeye gelirse uygulatırım ama 1 yıl sonra. o zamana kadar da güvenli olup olmadığı netlik kazanacaktır.

riskli grupta değilim. evden çıkmıyorum. neden risk alıp çin aşısı olayım. adamlar rüşvetle onay almış haberleri var. bizim hükümetimiz sever akçeli işleri.
devamını gör...
😏 *
devamını gör...
3 milyona yakın kişi aşılandı türkiye'de. şimdiye kadar olumsuz bir geri dönüş olmadı. eğer ulaşabilirsem aşıya ben de aşı olacağım. bıktım artık bu saçma sapan yaşamdan, sürekli dikkat etmekten.
aman burayı ellemeyeyim, elledim hemen elime kolonya dökeyim, şu adam öksürdü mü, yok bu hapşırdı mı. hayatta kalma oyunu gibi yetti artık.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"covid-19 aşısı olacak mısınız sorunsalı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim