cumhurbaşkanlığı dijital dönüşüm ofisi başkanı ali taha koç, cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın masa tenisi oynadığı sıradaki raket tutuşunun nft'ye (nitelikli fikri tapu - non-fungible token) dönüştürüldüğünü açıkladı.
koç, twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın masa tenisindeki merak edilen raket tutuşu, nitelikli fikri tapu'ya dönüştü ve gençlik ve spor bakanımız tarafından kendilerine hediye edildi. yenilikçi teknolojileri yakından takip eden dijital gençlerin bakanı sayın gençlik ve spor bakanı mehmet muharrem kasapoğlu'nu tebrik ediyorum."
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
sağ eli ile kendine has raket tutuşu, sol eli ile topa "eeey top, sen kimsin yaaa" demesi ve bakışlarıyla düşmana korku dosta güven vermesi... bi kere daha aşık ettin kendine be reyiz.
devamını gör...
yalakalıkta sınır yok. hem de kombo yapmışlar. biri diğerini övmüş sonra hepsi malum diğerini övmüş…

teknolojiyi yakından takip eden gençlere de bu kendin çal kendin oyna kıvamındaki komediye kahkaha ile gülmek düşer ancak.
devamını gör...
dikkatimi çeken tek şeyi ifade edip kaçacağım.
adam rakete bile sinirli.
devamını gör...
güzel ama yetmez. xbox falan gibi bir sistemle online olarak merkel ile maç yapsın, akkoyunlar tribünlerdeki yerini alıp reyizini yalnız bırakmayıp desteklesin. sığmayan kesim için yandaş medyada eşzamanlı canlı yayın yapılsın.
devamını gör...
twitter kurucusunun nft sini 2.9 milyona satın alana en yüksek teklifin 833 dolar olmasını dünya anlamamış olabilir...
biz biliyoruz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"cumhurbaşkanı erdoğan'ın raket tutuşunun nft'ye dönüştürülmesi" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim