bu firmanın bataryasından kullanan arkadaşla var mı? tecrübelerini yazabilirler mi?
devamını gör...
(bkz: hayırlı forumlar)
devamını gör...
bugün gidip iphone se 2020 telefonuma max olanını taktırdım. zamanla kullanım memnuniyetimi ekleyeceğim
devamını gör...
orijinal üründen şaşmayın! pahalı da olsa şaşmayın.

taktırdım, ekranı alttan baskılıyor. ekranda beyaz ışık çıkıyor. bataryayı söküp başka bir batarya taktırdım şimdi tam ortada aynı beyaz ışık çıktı. el mecbur ortada kaldım. öyle kullanıyorum.

benim gibi takıntılı biriyseniz hele...

yorumlara bakıp taktırdım. keşke gidip zorlu avm'de randevuyla taktırsaydım.

dilim yandı. siz'inki de yanmasın.
devamını gör...
yan sanayi olarak iyi bir alternatif. ayrıca kapasitesi de yüksek.
devamını gör...
kaliteli bataryadır.
pandeminin başından beri kullandığım sup atariye bu bataryadan aldım, hala kullanıyorum herhangi bir olumsuz yönünü görmedim. şişme, ısınma gibi problemleri olmadı.
devamını gör...
#2237584

deji için yorumum zamanında koyunun olmadığı yerdeki abdurrahman çelebi olduğu için adı çıktı şu an piyasada deji den daha kaliteli piller mevcut. (marka vermeyeceğim.) dolayısı ile de artık ömrü doldu diyorum ben.

bu arkadaşın problemi yanlış bant ile pilin yapıştırılmasından ikinci hata ise takılan pil' in fazla akım vermesinden tez zamanda değiştirsin kaliteli bir pil alsın power ic yide (adını da vereyim tristar.) kontrol ettirsin muhtemelen yakında kısa devreye düşer. (pil alırken bantlı ve bantsız satılır bantlılar daha pahalıdır.)

ikinci olarak orjinal pili ancak çıkma olarak bulursunuz piyasadaki pillerin aksi olmadıkça (çıkma) tamamı muadildir. muadil piller kalite kalitedir adı bilinmeyen ama deji den daha kaliteli piller de mevcuttur. ha orjinal pil yok madem nasıl iphone pil hatası vermiyor diyorsanız size bir şey söyleyeyim mi? ekran değiştirip truetone u da çalıştırabiliyoruz yalnız bu işler biraz da para işi.

siz gidip sırf ucuz diye bir yere pil taktırırsanız pil flexindeki kod kopyalanmız iphone x ve üstüyse ekran çipi aktarılmaz mesela?

yani tamir ve yedek parça işinde ne kadar ekmek o kadar köfte ne kadar ekipman o kadar para alırız.

mesela siz iphone 11 ekran değiştiriyorsunuz ya gelişi bize kaliteli muadil 50 üst kalite 75 usd biz bunu neden 200 usd ye takıyoruz hiç düşünüdünüz mü? tabii ki hayır bilgimizi satıyoru bilgimizi. ekranı takmak bir şey değil doğru ekipman ve ince işçilikle sizde yaparsınız ama true tonu çalıştırmak, orjinal ekran değil hatasının çıkmamasını sağlamak işte bunların hepsi deneyim ve ekipman o aradaki farkı buna ödüyorsunuz bilin istedim.

hadi iyi uğraşmalar.
devamını gör...
6s plus kullanıyorum, orjinal bataryasının miliamper değerini beğenmediğim için gidip daha yüksek mah bir deji batarya aldım. almadan önce çok araştırdım tabii, çoğu yorum ilk 5-6 ay idare ediyor sonra eski bataryadan bile kötü oluyor tarzındaydı biraz tırstım ama yine de aldım. deneyimlerimi paylaşayım;

6 ay boyunca değil yaklaşık 1.5 sene boyunca harika idare etti, genelde sahada çalıştığım için sürekli mobil veri açık ve parlaklık %50-60 seviyesinde kullanıyorum telefonu bu arada. oyun oynayan birisi değilim. sosyal medya ve 1 saate yakın reels falan izliyorum 24 saat içerisinde. bir günü çok rahat çıkarıyordu, şarja takmadan ertesi güne geçtiğim de olmuştur (yoğun iş günü yüzünden telefonun yüzüne bakmayınca şarj %75-80 civarı oluyordu akşamları)
gelelim 1.5 sene sonrasına, hatta 2 sene oldu yaklaşık bu bataryayı kullanmaya başlayalı. yine aynı ayarda ve dinamikte kullanıyorum telefonu akşam 8-9 gibi şarj %10-20 seviyesine inmiş oluyor. özetle bu halde bile apple’ın orjinal minik bataryasından iyi diyebilirim. merdiven altı telefoncularda montaj yaptırmazsanız sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. sabahın 05:34’ünde deji ile ilgili yazmış olduğum koca paragraflık entrymin sonuna gelmiş bulunmaktayım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"deji batarya" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim