1.
vatan partisi genel başkanı bu şahsın, zamanında apoyla görüşüp sebebi sorulduğunda ise gazeteci kimliğim ile ordaydım diyip buna benzer devlet içi-dışı hareketlerinde fare gibi hayatını devam ettirmeye çalışarak halkın gözünde ne olduğu belirsiz bir ajan rolüne bürünmüştür.

(bkz: badem bıyık)
devamını gör...
2.
zamanında bir çok devrimciyi ihbar etmiş, adreslerini yayınlamıştır. ibrahim kaypakkaya'yı da öldürtmeye çalışmış.
devamını gör...
3.
doğu perinçek gerçek bir ajan mıdır bilinmez ancak derin devletin sarsılmaz yapı taşlarından biridir kanımca.
devamını gör...
4.
looser bir başkan.
devamını gör...
5.
ünsüz yumuşaması kuralı özel isimlerin yazımında uygulanmaz. bu temel kaideden bile bihaber olanlar gelip burada siyasi "aneliz" yapıyorlar.

he aynen, her şeyin en doğrusunu siz biliyorsunuz allah'ın ilkokul mezunları.
devamını gör...
6.
ajan değilse bile ajan gibi çalışmaktadır. bir insanın bu kadar rus ve çin yancısı olması ideolojik bağlılıkla açıklanamaz zaten.
devamını gör...
ne olursa olsun bir 30 yıl daha unutulmaz bir sözü buraya bırakıyorum: "sen abdülhamit'i savundun."
devamını gör...
hatta bu kişi, mahir çayan tarafından ayağından vurulmuştur. topal olmasının nedeni budur. devrimci felan değildir. sadece laf kalabalığı yapar. gereksiz bir kişiliktir. aynı zamanda çok usta bir provokatördür.
devamını gör...
türk solunun gelmiş geçmiş en karanlık figürüdür kendisi, devrimci ve açık bir gelenekten böyle bir isim çıkması kuşkusuz türk solunun ayıbıdır ama ne yazık ki böyle şeyler olabiliyor, bunun sebebi yaptığı herşeyi bir oprtünizm açısından görmesidir, örneğin geçmişte apocuydu * ama ezik gibi bunu savunmadı, şimdi de neredeyse türk-islam-şeritaçı oldu ama bunu da yeterince savunmuyor, o yüzden karaktersizsin doğu, gel de bana dava aç. üstüne üstelik gençlik örgütü tgb * bildiğin eylem kırıcılığı ve polis yalakalığına başladı üniversitelerde. *
devamını gör...
ara eleman
devamını gör...
ne ajanı boş balon , güldürmeyin.
devamını gör...
ajan titri fazla gelir. ne olduğunu kendisi bile bilmiyordur. abartmayalım.
devamını gör...
az sonra perinçek muhipleri doluşur... siz dıj güjler in desteğiyle bunu yazıyorsunuz. amerikan emperyalizminin bıdı bıdı... erdoğan yerli millidir. imamoğlu cia desteğiyle seçtirildi... devlet bahçeli türkiye nin temel direğidir... ertuğrul kürkçü buralardaysa ona da 2 çift lafımız var"sen abdülhamid i savundun"
devamını gör...
burundi, çad ajanı falan olabilir. zira ne cia, ne de diğer büyük istihbarat örgütleri onu ciddiye almaz.
devamını gör...
çakalın sol versiyonu. bir de ertuğrul var doğu'ya posta koyan baskın kaçkını. içlerinde sermaye ilişkisini çözen bir tek ethem oldu.
özet olarak, biraz yakın tarih bilenler truva atlarını bildikleri için daha temkinli oluyor.
devamını gör...
ajan olmasa da kullanışlı bir muhbir olma olasılığı hep vardır. beyin değil daha çok talimatları uygulayan el koldur. fakat kendisini bir şekilde operasyonel zekası olduğuna kamuoyunu inandırmıştır. batıya küfreden her bokun altında ingiliz zekasını arayan sözde ulusalcı rusyacı olan bu kişinin küfrettiği mihrakların adamı olması istihbarat dünyasının olağan akışına aykırı değildir.
devamını gör...
maoist ,komünist ,millitetçi ,cihatçı muhafazakar
ideoloji kokteyli gibi siyaset adamı.
devamını gör...
bu başligi kim yazmişsa ayni fikirdeyiz
devamını gör...
moskofun tekidir.
devamını gör...
yadsınamayacak acı bir gerçektir. doğu perinçek denilen alçak herif açıkça moskof ve çin ajanı olup asıl sıfatı şi perinçektir. perinçek doğu'nun kendisi asla gerçek bir solcu değildir sadece uluorta yerde boş boş konuşan ahlaksız ve karaktersiz bir şarlatanın tekidir. dümbük ve dallama doğu, geliyor buralara pis koku..
ilgili linkler:
1) yenicaggazetesi.com.tr/dogu...
2) cumhuriyet.com.tr/turkiye/e...
3) gazeteduvar.com.tr/gundem/2...
4) artigercek.com/guncel/mehme...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"doğu perinçek'in gerçek bir ajan olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim