tek adam rejiminin demir çarkları arasında ezilen halkın darbe üzerine darbe yemesidir. an itibari ile ibre 9.14'ü gösteriyor. zerre bilgisi olmadığı halde ekonomi hakkında atıp tutarken merkez bankası başkanı dahil tüm danışmanlarının ayakta alkışladığı kişi sayesinde ülke birkaç haftada on yıl daha geriye gitti. böyle geriye gitmeye devam edersek çok değil birkaç ay sonra sokaklarda bildiğimiz tekerin icadını ilan eden hunili dayılar görürsek şaşırmayın.
devamını gör...
görsel
devamını gör...
doların henüz kontrolden çıktığını düşünmüyorum. merkez bankasına müdahale, ani faiz düşürme kararları, kayıt dışı döviz, sürekli rezerv açıklamaları ile güven ve istikrar sağlama çabaları ile kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

korkutucu olan ise kontrol altına alınmaya bu kadar çabalanırken bile kurun bu kadar yüksek olması.

buradan keskin bir düşüş çok ama çok zor. dolar karşısında en az 9 kat fakir durumdayız. daha nereye kadar çıkacağı ise ürkütücü bir muamma!
devamını gör...
dolara birşey olduğu yok. bunun anlaşılması lazım önce.
devamını gör...
üretime değilde tüketime devam ettikçe bu soruna bir çözüm bulunmayacaktır maalesef.
devamını gör...
devamını gör...
bunlar daha iyi günlerimizdir. kamunun kefil olup 5 şirkete akıtılan tefeci faizli dış borç bilançolarda görünmemektedir. ticari sır olduğu için kimse de bilmemektedir.

berat albayrak beyefendinin istifa metninde de belirttiği gibi. allah sonumuzu hayretsindir.
devamını gör...
9'a kadar kim kontrol ettiyse allah için iyi etti.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"doların kontrolden çıkması" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim