her defasında imdadına yetişen zamanlaması ile halkı uyuşturan gündem değişiklikleridir. iktidar, işleri eline yüzüne bulaştırdığı her skandalda ev yapımı bir gündem ile hem halkı hemde koltuk değneğine dönen kolpa muhalefetin sesini kesmeyi başardı. bakalım bu kez doların ateşini, batan ekonomiyi gölgede bırakacak gündemin adı ne olacak.
görsel
devamını gör...
söyleyin hiç uğraşmasın ekonomi bu haldeyken duttmaazz.

berat albayrak'ın daha önce redhack tarafından sızdırılan mailleri vardı. orada albayrak neden olduğu anlaşılmayan şöyle bir cümle yazmıştı. "kürtleri kaybetmişiz, allah sonumuzu hayretsin"
bu allah sonumuzu hayretsin cümlesini istifa duyurusunda da zikretmişti.

bir çaresi hâlâ var erdoğan'ın. bu sefer samimi şekilde salt kürtlere de değil ülkenin tümüne ab standartlarında demokrasi yasalarını yarından tezi yok meclise göndermek. bunun neticesinde ülkeye para yağar. salt simdiki gibi ne idüğü belirsiz giren çıkan paradan bahsetmiyorum. istihdama dayalı yatırımlardan bahsediyorum. iç yatırımcı bile yastık altında tuttuğu her şeyini tekrar piyasaya salar.

bundan gayrı çözüm yoktur. olmazsa allah sonumuzu hayretsin kaleci hayrettindir.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"ekonomi batarken erdoğan'ın ihtiyacı olan gündem değişikliği" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim