kendisi geç bulduğum ama erken kaybetmeyeceğim bir öğretmendir aynı zamanda avukattır. vatandaşlık gibi korkunç bir dersi sevdirmiştir. kendisini duruşmada izlemek de nasip olur inş bee. tabi umarım o duruşmada sanık değilimdir*. ayrıca "aşırı önemsiyorum" "kanunlaaaa" derkenki ses tonu durduğunuz yerden kulağınıza çalınabilir. kpss'ye çalışan genç kızlarımızın yüzde doksanı kendisini romantik romantik izlemektedir.
devamını gör...
internet aleminin en karizmatik hocasıdır. anayasa ve vatandaşlık bilgisi dersini su gibi anlatan, ses tonuyla büyüleyen hocadır vesselam.

bu fotoğrafta gözündeki iltihapın neden olduğu ışığa hassasiyet yüzünden güneş gözlüğü takarak ders anlatmıştır. iyileşmeden neden anlatmasına gelince, "ne kadar geç anlatırsam o kadar geç yükleniyor, bir önceki ders ile arayı soğutmamak için huzurunuza böyle çıkmak durumunda kaldım." açıklamasını yapmıştır.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"emrah vahap özkaraca" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim