birkaç gündür, sözlükteyim, gözlemlediğim sol tarafta akan başlıkların yüzde doksanından fazlasının anket olması. genelde ekşi tarzı tek satırlık esprili cümleler de kişilerin yazdıklarını özetliyor. sanırım ekşi'de hala yazar olarak bekleyenler, pandemi döneminde can sıkıntısından burada dalga geçmeye gelmişler. bilgi içerikli yazılar hemen hemen hiç kimsenin dikkatini çekmiyor. benim gibi beklentiyle gelmiş yazarların burada yazmaya devam edeceğini sanmıyorum. neden aslı varken, taklidini okuyayım ki.
devamını gör...
nerden bildin lan.
devamını gör...
buraya katılmamdaki tek amaç zihnimdekileri kusabilmekti. cinsiyetçi ve gereksiz başlıkların olduğunu kabul ediyorum. fakat tek satırlık esprili cümleler meselesini kabul etmiyorum çünkü benim hayatım espri. kaldı ki sürekli ben en iyisini yazacağım diye bir çabamda yok çünkü moderatörler içeriğimi çok gereksiz bulurlarsa silebilirler zaten.ömrümü her şeyi bir akademisyenmişçesine ciddiye alarak yaşamıyorum. garip bir insanım, hayat farklı ülkelerde kısa da olsa yaşamayı nasip etti ve doğal olarak yaşadıklarım ekseninde yazıyorum. ekşi sözlükte beni boğan o ben mükemmelim havasını kafa sözlükte hissetmiyorum ve ben mutluyum. ha aslı olduğunu düşünüyorsanız neden taklitinde yazıyorsunuz o ayrı konu.
devamını gör...
son birkaç gündür arttı mı bana mı öyle geliyor bilmiyorum. şu öğüt başlıkları nedir allah aşkına ya. ok tamam kuantum fiziği ya da felsefe istemiyorum da öğüt ver nedir lan. he 17 yaşıma öğüt verdim. ne olacak? ne kadar abuk subuk şeylere yazılıyor arkadaş. gece gece libidom düştü öğütler yüzünden.
devamını gör...
bu kalabalıkta normal olan şeydir.
devamını gör...
aga sizin bir sözlükten beklentiniz nedir tam olarak ya? bütün gün felsefe, tarih, gündem mi konuşacağız? biraz eğlenmesin mi bu insanlar? kim ne istiyorsa yazsın, salın biraz bu kadar kasıntı olmayın allah aşkına.
devamını gör...
bu hafta gördüğüm en doğru başlık.

öyle başlıklar görüyorum ki bazen, benim bile ulaşamadığım cıvıklık ve saçmalama seviyesine ulaşmışlar. ha ama arada güzeli de çıkmıyor değil şimdi, arada ekşide gezerken kendimi otlukdaymış gibi hissediyorum ama buranın insanın hoşuna giden garip bir havası var...
devamını gör...
öyle demeyelim. uludağ ve inci sözlük'te daha saçma başlıklar var.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"en saçma başlıkların normal sözlük’te olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim