kaset almak için bunca işin gücün arasında bi delilik yapıp ankara'dan günü birlik gitmek istiyorum, belki içinizden biri bana gün içinde yapabileceğim şeyleri sıralar, şimdiden teşekkürler.
devamını gör...
doktorlar caddesi gezilebilir, ordan adalara gidilir. yürüyerek odunpazarına gidip orası gezilebilir. tülomsaş müzesinden devrim arabası görülebilir. sazovayı gezmek tam bir gün sürer.
devamını gör...
bitirimhâneler gezilebilir, uygun görürseniz oturup tombala filan oynarsınız.
devamını gör...
odunpazarı'nı tavsiye etmem.
safranbolu evlerinin arasında deli gibi nargile kafe olan yerlerden ibaret.
bütün nargile içenlerin üflemesiyle birlikte sırlar dünyasından hallice bir yer oluyor.
günahlarınızla değil seri közlerle yüzleşiyorsunuz.
devamını gör...
odunpazarı,adalar ve bağlar civarı gezilebilir. odunpazarında müze olarak modern müzeye gidilebilir, diğerlerine vakit yetmez sanırım bir gün için. sazova'ya hiç bulaşmayın, bitiremezsiniz, sırf orası bir gününüzü alır.
devamını gör...
odunpazarı modern müzeye gidlip ve balmumu müzesine gidlebilir ve ek olarak da eti arkeoloji müzesine gidebilirsiniz sazova 1 gününüzü alabilir.
devamını gör...
hazır eskişehir'e giderken neler yapacağımı düşünüyordum size de tavsiye olsun

birkaç şehirde odunpazarı evlerine benzer evleri görebilirsiniz fakat tek farkı bunlar rengarenk. fotoğraflık malzeme çıkıyor. atlıhan'dan lületaşı hediye alabilirsiniz şehrinize döndüğünüzde.

kimse yazmamış ben yazayım, kanlıkavak parkına gidiniz efenim. her şehirde cafe, müze bulursunuz zaten ilginiz varsa önce oralara gidersiniz. kanlıkavak her şehirde olmayacak cinste güzel bir yerdir. alın kamp sandalyenizi masanızı, ağacın altında bir yer bulun oturun. varsa sevdiğiniz ile huzurlu dakikalar, saatler geçirin, yoksa arkadaşınızla sohbet edin dertleşin, o da yoksa tek başına kafa dinleyin. tavsiyem bilen biri ile gidin zira her yeri o kadar güzel değil. adalar gibi kafelerle dolu değil yeşillik ve ağaçlarla bezenmiştir. kaç tane şehrin merkezinden çay akıyor ve çevresi bu kadar güzel?

neyse yol az kaldı son birkaç tavsiye vereyim. kentpark(yapay sahili var, merak edip gitmeyin mideniz bulanır) bomboş bir yer, sazova fotoğraf çekip hayvanlara bakmak istiyorsanız güzel onun dışında bomboş, şelalepark neden var bilmiyorum. tamam tepede ama beton şehri neden izleyelim ki?

çakma istiklal olan doktorlar'da* biraz yürüyün. bazı akşamlar adalar'da yapılan müzik performanslarını dinleyin ve hatta katılın. müzisyenler mutlu oluyor.

met helvası, çibörek*, balaban köfte yiyin.

not:bunlar her yerde yenmez. gitmeden önce dm atabilirsiniz :)

başka da bir şey yok. küçücük şehir. bahar aylarında gittiyseniz araba ile gitmeyin ya da park edin bırakın orada, her yere yürüyün :)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"eskişehir'de bir günde nerelere gidilebilir" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim