türk hava yolları basın müşavirliği, voleybol milli takım oyuncularının ekonomi sınıfında seyahat etmesi hakkında bir açıklama yaptı. açıklamada, uçuş planlamasının yıllık olarak yapıldığı ve biletleme süreçlerinin sorumluluğunun ilgili federasyonlara ait olduğu belirtildi. türkiye voleybol federasyonu ise, thy'nin açıklamasını yalanladı ve business class bilet alamadıklarını, kabin yükseltme taleplerine ise thy'nin sınırlı sayıda müsaade ettiğini belirtti.


www.sondakika.com/spor/habe...
devamını gör...
şakaysa komik, gerçekse trajikomik.
devamını gör...
türkiye'de başarının cezasız kalmadığını göstermiştir. bir kez daha. şaşırmadım.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
konu tamamen koltuk aralığı meselesi ise kızlar çok haklı. 130 cm bacak var.
ancak konu ayrıcalıklı ve lüks hizmet almaksa bu da tam doğulu kafası.
sultanların lüks beklentisinde olduğunu sanmıyorum.
sadece ıkınmadan sıkışmadan yolculuk yapmak istemişler diye düşünüyorum.
devamını gör...
milli sporcuların konforundan kısmak rezalet. bu insanlar sporcu, kendi sporcuna neden deplasman handikapı yaşatırsın ki. oldu olacak hassektör ile otobüsle yollayaydınız, her mahalle arasına girip yolcu alarak falan gitselerdi. sonra ülke neden spor branşlarında başarılı olamıyor, sporcu çıkmıyor diyoruz. şampiyonuna verdiğin değer bu mu.

ayrıca muhtemelen federasyonun beceriksizliği. sen hangi koltuğu satın alırsan herif seni orda seyahat ettirir. he eğer thy sponsorsa ve onlar karşılıyorsa, milli takımımıza da ekonomi sınıfını layık gördülerse onlar da suçludur ama bu ihtimalde bile oyuncusuna verilen değere tepki göstermeyen, bu durumu düzelttirmeyen federasyon yine suçlu olur.
devamını gör...
#2993417 thy açıklaması ile yeşillenmiş mevzu.
yeşil ama bok yeşili tabii.

ya arkadaş ( thy ) planlama demişsin, koca global şirket bu konuya en az 1 düzine personel iliştirmiştir.
federasyonun da bu işe bakan birden çok kişilik ekibi vardır yani.
ettiniz mi 15 belki 20 kişi ile koskoca bir departman ekibi şimdi?

bir kişi de akıl edip diyemedi mi '' bu uçakların ekonomideki koltuk mesafesi cart 65 cm. curt 75 cm. biz bu işi yanlış yapıyoruz bu kızlar bacaklarını ne yapacak pencereden dışarı mı çıkaracak? ''

suçu ona buna atmadan hem thy' den hem fed.den bu detayları atlayan ve planlamayı yüzüne gözüne bulaştıran kim varsa anında kapının önüne koyacaksın arkadaşım. lamı cimi yok. olay komedi, açıklama kom-komedi.
te allam ya.

o halde klişeyi bırakıyoruz değil mi?
ne o klişe?
liyakat,
liyakat,
li-ya-kat.
devamını gör...
millet yiyecek ekmek bulamıyor bunlarda utanmadan neyi dert ediyor.
devamını gör...
takımdaki sporcuların boy ortalaması 187,4 cm. 13 saatlik yolculukta dizlerini kırarak oturmak zorunda kalıyorlar. dertleri lüks değil.

birilerinin şeyhi öldüğünde adıyaman'a ek sefer yapan thy, sponsoru olduğu milli sporcularına gösterdiği özen bu kadar demek ki.
devamını gör...
s**e sürülmeyecek tipleri yıllardır first class uçuran thy ya bu. "kendi sporcusuna eziyet etti" nişanını da takmış oldu üzerine.

haa bu arada.. kendi sporcusu lafım sende bende geçerli. bu *ms*lak yobazlar zaten uyuz oluyorlar kadın voleybolculara. örümcek beyinli böcek sürüleri... çaptan düştüğünüz günleri dört gözle bekliyorum badem bıyıklı embesiller..
devamını gör...
halkına ve ülkesine onur kazandıranlar, halkının arasında olur, garipsenen ne.. öyle olmasa şaşırırdık.. onlar filenin sultanları, papucumun sultanları değil ki, korumayla özel jetle gezsinler.!
devamını gör...
ülkede kadının değeri.
futbol milli takımı da istanbul'dan eskişehir'e özel uçakla uçsun.
şu zihniyetten kurtulmak için bütün çabamız.
erkek takım yürüsün demiyoruz.
dünya ve avrupa şampiyonu olmuş milli takımı da bir zahmet ekonomide uçurmayın be!
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"filenin sultanlarının ekonomi sınıfında uçması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim