tarihin tozlu sayfalarına gömülmek üzere olan emektar.
devamını gör...
www.gercekgundem.com/bilim-...

ve gömüldü. kullanıcısı varsa yer açın.
devamını gör...
ve resmen bugün ölmüştür. temmuz ayında yayınlanacağı kesinleşmiş windows 10 güncellemesiyle işletim sistemi bünyesindeki bileşenleri de tamamiyle silinecektir. oynattığı oyunların için tekrardan teşekkürler flash.
devamını gör...
kaktüs adam diye bir flash oyun vardı sıkıldıkça açardım yıllardır. o gitti çok hüzünlüyüm bu konuda.
devamını gör...
swf diye formatı vardı bunun. exe'ye de çevrilebilinirdi veya avi mp4'te olabilirdi ancak sıkıntı çıkarırdı. çizimleri büyütünce piksellenme olmazdı en güzel tarafı oydu ve flash mx'de video eklenme özelliği gelince incicilerin de bol bol kullandığı format idi.
devamını gör...
animasyon oynatıcıydı. hatırladığım kadarıyla büyütünce piksellenme olmazdı ama -niye olsun vektör tabanlı- frame düşerdi.

ben bunun programını animasyon ile sunum hazırlamak için kullanırdım. fakat exe ile hazırladığım için sıkıştırıp göndermek zorunda kalırdım.

kendisi ile baya mesaimiz oldu yani.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"flash player" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim