#final yapan diziler
dram / gizem / suç / yerli
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

oyuncu listesinde sarp levendoğlu, ece hakim, ruken demirer, zeynep çamcı, hakan boyav, engin hepileri, ushan çakır, settar tanrıöğen, emel çölgeçen, gül onat, bülent şakrak ve ayşen gruda gibi oyuncuların olduğu 2008 yapımı polisiye/dram/suç/komedi türündeki bu dizinin yönetmenliğini ise metin balekoğlu ve sarp levendoğlu yapmıştır.

memoli tarzında bir dizi yapılmaya çalışılmış, zamanında izlemiştim ve erken bitirildiğini hatırlıyorum. tarzı birbirine uymayan iki polisin yan yana gelmesi sonrası hem komik hem dramatik olaylar başlar. biri olaylara bodoslama giren diğeri ise kontrollü biri kuralları önemseyen diğeri ise kural tanımaz bu iki karakter yan yana gelirse ne olacağını tahmin etmek zor değil. genç ve kanı deli akan başkomiser aslan ise emekli olmayı bekleyen başkomiser kemal'in hikayesini izlediğimiz bu dizinin ismi içerikte göreceklerinizin tam olarak anlatıldığı bir isim anlayacağınız. bir de gazeteci alev var tabii o da her gittikleri olayda karşılarına çıkmaya başlayınca kadın başrol karakterimizi de görmüş oluyoruz. başkomiser kemal ve başkomiser aslan her ne kadar birbirlerine benzemeyen iki karakter gibi gözükseler de ve her ne kadar başta birlikte çalışmayı asla istemeseler de zamanla birbirlerine alışırlar hatta birbirlerini korumaya bile başlarlar. doğal süreç aslında bu ama yine de işin içinde polisiye ve komedi olunca eğlence daha iyi oluyor.

her ne kadar o zamanlar dizinin devam etmemesini anlamasam da şimdi bakınca dizinin ilerlemek için çok sağlam bir konusun olmadığını anlayabiliyorum. iki birbirine uymayan insan bir araya geliyor çoğu film ve dizinin konusu zaten tabii ki önemli olan onu işlemek o da ayrı bir konu. güzel eski bir dizi yine de, iyi seyirler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"gece gündüz (dizi)" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim