1.
amerika seçimlerinin sonuçlanması, covid aşısı hakkında gelen olumlu haberler altının ons fiyatını düşürünce ülkemizde de altın fiyatları neredeyse %9 oranında düştü.
devamını gör...
zannedersem çok sürmeyecek olan bir durumdur.

altın sınırlı bir maden olduğu için uzmanlarca 'güvenli liman' olarak nitelendirilen yatırım aracı olan bir değerli madendir.

yatırım tavsiyesi değildir.
devamını gör...
zaten 1 grama kadar düşmüş , daha ne kadar düşecek.

dostum sen olayı çok yanlış anlamışsın.
-hayır fakirim ben.*
devamını gör...
büyük zarara yol açmış bir düşüş haraketi, aldığım seviyeye çıkmasını bekliyorum dört gözle uzun vadede çıkar dediler güvenli liman dediler.
devamını gör...
güvenli liman olmadığını göstermiştir zirâ mb faiz arttırımı sonrası beklentinin de üstünde düşüş gösterip yeni mb toplantısı sonrası +hamle gelirse hâlâ da düşecekmiş izlenimi veriyor lakin 3. dalga kapıda aşılamada beklenen sonuçlar gelmeyebilir çok değil 1 ay içerisinde yönü belli olur diye düşünüyorum ancak ortalamamı yakaladıktan sonra dakika durmam sende güvenli liman!g.tün başın ayrı oynadı çünkü ben sana güvendim,haklısın!
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"gram altında yaşanan düşüş" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim