bir vesile tanıştığın bir zat-a karşı çekinerek konuşturmaya çalışmaktır.
devamını gör...
uğraşmayın böyle şeylerle tinder yükleyin .
devamını gör...
dürüstçe konuşmak. reddedilmek, istenilmemek korkusu.. her şeye rağmen konuşmak gerekir. boş bir umutla beklemektense, olmazsa diyecek bir şeyin olur, en azından konuştum içimdekileri diye.
devamını gör...
balonla gökyüzünde gezip tam evinin üzerinde iken "seni seviyoruuuum" diye anırmak. kız şok geçirir belki ama bu jestle gece yatakta kikirder.
devamını gör...
"seviyorsan git konuş bence" milli sloganımız.
devamını gör...
ezile büzüle değil de kendinden emin olarak yapıldığında sizi cool gösteren davranıştır.yalniz dün konuşmaya başlayıp bugün hoşlanıyorum derseniz y*vş*k gibi gorunursunuz.
devamını gör...
önce yanıma çağırırım. sonrasında ağzım laf yapar ve onu tavlarım.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
ben "bundan 10 yıl sonra geriye dönüp baktığımda söylemediğim için pişman olmak istemiyorum" diyerek açılmıştım. işe yaradı. nikahı bastım beyefendiye.
devamını gör...
lisanı münasip ile açılın. asla içinizde kalmasın. eğer içinizde kalırsa aşksız bir ömrünüz olur. reddedilmekten korkmayın
devamını gör...
tüm sarhoş duygusallığımı gece gece en üst seviyeye taşımış olan başlık. sene olmuş 2021 ortalıkta bu kadar seks, virüs, seks, doğal afet, seks, enflasyon, seks ve bir de seks ve seks varken hâlâ "birinden hoşlanmak"tan bahseden insanlarla karşılaşmak beni gerçekten duygulandırdı.
devamını gör...
önce belli bir süre dayandım ancak belirsizliğe tahammül edemeyen biriyim. yöntem taktik vs bilmiyorum ama net olmanın her zaman daha iyi olduğu kanaatindeyim. ben bir gece önceden ertesi gün önemli bir şey konuşacağımı söylemiştim ciddi bir şey olduğuna hazır halde çağırmıştım yanıma sonra derin bir nefes alarak söyledim böyleyken böyle diye net olunması önemli olumlu dönüt ben alamadım ama siz alırsınız belki.
devamını gör...
instagramdan ekleyip göndermeli şarkılar storyleri eşliğinde uyarıların ilahi bir şekilde karşı tarafa geçmesini ve mesaj atmasını beklemek.
devamını gör...
açıl susam açıl.
devamını gör...
önceden çekinirdim. ama şimdi eğer hoşlanıyorsam, dile getiririm. altı üstü red yersin. ne kaybedilebilir ki? zaten sevgi yok, ilerleme yok. hoşluk var, boşluk var.

tabi kişiden kişiye göre de üslup değişir. çok da müşkülpesent olmamak kaydıyla konuşulabilir birilerini bulduğunda çekinme.
devamını gör...
akasya durağındaki pardesülü sapık gibi açılınabilir.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
bodoslama . içinizde tutmayın. çok acı çekersiniz. bazen de geç kalmış olursunuz. allah göstermesin ya başına bişey gelir yada başkası senden önce davranır. onun için fazla geciktirmeden açılın. tane tane, hangi kelimeleri kullanacağınızı iyi seçin. rahat olun kasmayın. e tabi fazla da geniş olmayın. karşı tarafa fazla değerliymiş gibi de yanaşmayın. küçümsenirsiniz. göz temasından korkmayın. gözlerinin içine içine bakın. bu şekide söyledikleriniz kalbine de işler. bunu bir deneyin.
devamını gör...
ne hissediyorsan bi gece önceden önce kendine anlat, sonra ertesi gün ona anlat
devamını gör...
#1664881
bir an kendim yazdım sandım.yani yüz yüze konuşmakta zorlanan biriyseniz çok uzatmadan duygularınızı açıkça belirten bir mesaj yazabilirsiniz. ben de açıldım olumlu sonuç almadım. olsun en azından içimde kalmadı be. sözlükten şöyle bir plaket talep ediyorum (şey kelimesini ayrı yazarlarsa sevinirim);
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
açılmanıza bile gerek yok, siz ima edin yürekli kızlar kendileri adım atacaklardır.**
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"hoşlandığın birine açılma yöntemleri" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim