buradan
istanbul büyükşehir belediyesi, üsküdar salacak ile kadıköy sahillerindeki kaçak büfelerin yıkımı tamamlanmış.

kadıköy sahilde bulunan büfelerin ise geniş bir alanı işgal ettiği tespit edildi. bunun üzerine harekete geçen ibb zabıta ekipleri üç büfeye ait işgali yapıları ortadan kaldırmış.
devamını gör...
ikircikli konu. "mafyanın birazı" ile yapılan mücadele ülkedeki mafyatik dokuyu azaltmayıp "mafyanın geri kalanı"nın hakimiyet alanını genişleteceği gibi mevcut iktidarı da mafyatikleştirip yozlaştıracaktır. 2023 iktidarın talipleri de bu hareketi ile temiz bir siyaset izlemek bir yana, mafyatik ilişkilerini derinleştiriyor ve yozlaşıyor.
devamını gör...
birilerine peşkeş çekilen kaçak yapılar yıkılmış, ama adamlar yine yaranamamış. şunu akp yapsa artık mafyaya yer yok hukuk devleti var, devlet mafyayla mücadele ediyor demiyordu. chp yapınca öteki mafyaya yol açmış oluyor.
en büyük mafya destekçisi bir dönem sedat peker’i yanına alıp ona pis işlerini yaptırıp, arası bozulunca en büyük rakibi olan öteki mafya lideri alaaddin çakıcı’yı hapisten çıkartıp bu kez ona kol kanat geren iktidardır.
devamını gör...
takdir ettiğim bi eylem, kaçak büfeler insanlari kaziklamaya birebir ticaret insanlarıydı.
devamını gör...
tebrik ederim. darısı diğer şehirlerde sahilde görüntü kirliliği yapan ucubelerin başına..
devamını gör...
haklı eylemdir. kanuna aykırı yapılaşmalar bu ülkenin karanlık yüzüdür.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ibb'nin sahildeki büfeleri yıkması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim