hayattaki tek başarısı olabilir
devamını gör...
erkek değilim ama ben de bunu sık sık anlatırım. bütün sınıf tırların arkasında lübnan'a kaçırılıyormuşcasına ağlarken benim put gibi durup anneme ne duruyosun gitsene diye bağırmam bir başarı bence.
devamını gör...
bu buluşma 2. sınıfta gerçekleşiyor olsun. çünkü benim oğlan böyle artistlikler peşinde. kendisi 2. sınıfa gidiyor, komşunun kızına böyle havalar atıyor. bu normal fakat başka türlüsü aklıma sığmıyor. benim anlattığım gibi olsun lütfen, çok rica ediyorum.
devamını gör...
öyle bir erkek yoktur yalan söylüyordur
devamını gör...
başlıktan anladığım kadarıyla sanırım ilkokulun ilk gününden bahsediliyor. ben ağlamadım. neden ağlayayım birader? ailemiz bizi toplama kampına mı bırakıp gitti? cami avlusuna mı bıraktı? sevdiğim iki mahalle arkadaşımla gayet mutlu ve heyecanlıydık. zaten okula gitmeden önce okuma yazmayı biliyordum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ilk buluşmada kıza okulun ilk günü hiç ağlamadım diyen erkek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim