marmaris gezimde gözlemlediğim durum. yüksek sesle,bağıra bağıra konuşurlar, etrafındaki kimseyi umursamazlar vs.. ruslar onların yanında çok efendi kalıyor açıkçası.
devamını gör...
bizim yabancı çocuk sevdalıları bir gidip görsünler. biri, ikisi değil ne zaman ingilizlerin olduğu bir yerde bulunsam çocukları çok gürültücü ve hiç dur durak bilmiyor. diğer çocuklara karşı da zorbalar.
rus arkadaşımlarım var epey ve gerçekten çocuklarının hepsi aklı başında. bi aile terbiyesi var ama ingilizler ah ah! aynı ortamda bulunun da görün
iki arkadaşım ingiltere'de çocuk bakıcılığı yaptı illallah etti yaramazlıklarından. neler yaşadılar gelene kadar. annem, hayatının yarısından fazlasını orada geçirdi o da benzer şeyleri anlatıyor.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ingiliz turistlerin saygısız ve gürültücü olması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim