sözlüklere bakıldığında çok fazla karşıma çıkar ve gözüme batar.
okudukları kitapları veya kitap okuduklarını "hukuk okuyorumcular" gibi durmadan kör göze parmak batırırcasına sokar dururlar! neyin kompleksidir neyin egosudur anlam vermek zor.
devamını gör...
o birazda kitabina bagli kitap okumayi seven biri olarak soyluyorum cogu islamci yazar watpadd kalitesindedir yazmis olmak icin yazar uc bes arapca ve farsca kokenli kelime araklar ve bum yeni kitabiniz hazirdir kitaplarin bile bktan oldugu su donemde lutfen iyi kitaplara sarilin.
devamını gör...
ismet özel, sezai karakoç falan da dahil mi kitapları abartılanlara. dahil ediliyorsa biraz daha özenli okumayı tavsiye edebilirim.
devamını gör...
çoğu belli bir yaşa kadar risa ezberleri dışında kitap görmediģi için kazayla 3-4 kitap okuyunca kendilerini konunun aşmışı görür. ki bunlar yine iyi. bir de sağdan soldan denk getirdiği web sitelerini kopyala- yapıştır yayıp, gezegen keşfettiğine inanan var.

geçen vardı ağır sosyal sıkıntılı bir arkadaş. üst üste mesaj atıp "ben bu sözlükte bile yazdım uzmanım" falan diyordu. düşünsene adam için aha burası akademik başarı mertebesinde.

sonra "bir daha sana mesaj atmam ona göre benim mesajım özel" vs. diye komple saçmalarken engelledim.
devamını gör...
nihat hatipoğlu'nun müellif versiyonu bu yazarlar da hani başka bir şey değil. bizim toplum nedense bir şeyi abartmayı ve göstermeyi seviyor* birisi kıldığı namazı aşikar eder, birisi içtiği içkiyi taltif eder, birisi yaptığı iyiliği açık eder, birisi okuduğu kitabı açık eder ve sair. lan meseleyi biz hep yanlış anlıyoruz valla bak.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"islamcıların kitapları dayanılmaz biçimde abartması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim