ismailağa cemaati’ne bağlı hiranur vakfı’nın kurucusu yusuf ziya gümüşel’in kızı h.k.g. babasının kendisini 6 yaşındayken imam nikahıyla evlendirdiğini çocukluğu boyunca her gün cinsel istismara uğradığını anlatarak şikâyetçi olduğunun haberidir.
bunlar 1400 yıldır yan gelip yatarlar.tek yaptıkları din satmaktır.hepsi villalarda oturur lüks arabalara biner lüks bir hayat yaşarlar insanlarada şükredin derler. dinleri oldukları için ahlaka ihtiyaç duymazlar...
t24.com.tr/haber/hiranur-va...
devamını gör...
korkunç bir olay.
ben buradan tatmin edecek bir ceza çıkacağına inanmıyorum...
tarikat ve cemaatlerin özeti budur işte...
devamını gör...
bu insanların peygamberin hayatını ölçü olarak kabul ettikleri anlaşılmadan hiçbir şey çözülmeyecek.
devamını gör...
malesef bu konuda hiçbirine ceza çıkacağını düşünmüyorum.
mağdur kızımıza psikolojik sıkıntıları var denilecek akıl hastası raporu çıkartılıp olayı kapatacaklardır. umarım kızın başına daha kötü şeyler getirmezler.
devamını gör...
uzun bir zamandir midem bu kadar bulanmamisti. halen cemaatlerin kapatilmamasini gerektigini soyleyen, cemaatleri oven veya gercek islam bu degil diyen tek hucrelilere bu konuyu daha nasil anlatmak gerekir bilmiyorum.

bu alintiyi da size ibret olsun diye birakiyorum:


“kadir, vücudumu okşadı, ayaklarıma sürtünüp daha sonra ayaklarıma boşaldı. ben ağladım. kadir evlendiğimizi söyledi. annem, babam nasıl evliyse bizim de evli olduğumuzu anlattı. ‘sen benim karımsın, ben senin kocanım’ dedi. ‘evliler böyle oyunlar oynar ama bu oyun kimseye söylenmez. bak annenle baban kimseye söylemiyor’ dedi. annem ile babam kadir’e ‘damadım’ diyordu.”
devamını gör...
normal bir ülkede yer yerinden oynaması gereken bir vahşet iken, arap daşşağını kutsal gören bizim gibi az gelişmiş orta doğu ülkelerinde vaka yi adiye'den görülecek ve kısa süre içinde unutulacak bir olaydır. bunlar manyak yerleri ceza evi değil yüksek güvenlikli akıl hastaneleri.
devamını gör...
nasıl bir tipmiş diye merak ettim. şu tipe bakar mısınız? ister kendisinin, ister başkasının olsun; 6 yaşında bir kız çocuğuna ya da 6 yaşında bir erkek çocuğuna hiç acır mı şu insan(?).

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
eğer mevzu doğru ise karı, koca ve damat müsvettesi pedofili sapık, diliyorum ki tarihte görülmemiş cezayı alır. manyak psikopatlar.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"ismailağa cemaat liderinin kızının şikayetçi olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim